Червень 2021

For The Visually Impaired Version

Лави судових охоронців Чернігівщини поповнились дев’ятьма новими співробітниками

04.06.2021

Учора, 3 червня, дев’ять новопризначених співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області в урочистій обстановці склали Присягу на вірність українському народові.

Щоб потрапити на службу кандидати проходили непростий конкурсний відбір, який складався з двох етапів – здача нормативів з фізичної підготовки та перевірка знання законодавчої бази, що регулює діяльність Служби судової охорони.

Новачки вже опанували низку тем професійного спрямування, відпрацювали початкові стрільби і нині проходять стажування у чернігівських місцевих судах. Семеро з них найближчими днями розпочнуть нести службу контролерами на об’єктах охорони в Ніжині, Корюківці та Новгород-Сіверському. Один офіцер командуватиме підрозділом у Ніжині, другий – взводом у Чернігові.

Начальник територіального управління полковник Служби судової охорони Олександр Рибак вручив новобранцям службові посвідчення. У вітальному слові він побажав бути вірними Присязі, гідно нести високе звання охоронця Феміди та непохитно стояти на варті громадського порядку і безпеки в установах системи правосуддя.

–  Сьогодні сім’я судових охоронців Чернігівщини поповнилась дев’ятьмя співробітниками. Без перебільшення, це пам’ятний день в історії нашого управління. Ми приступили до чергового етапу розвитку служби – формування другого підрозділу охорони. Він дислокуватиметься у місті Ніжині. Зона відповідальності охопить майже половину області. Попереду – великий фронт робіт, тож націлюємо вас на сумлінне і доблесне виконання посадових обов’язків, – звернувся до підлеглих Олександр Рибак.

Ключовими завданнями Служби судової охорони є забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в установах системи правосуддя, припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів та забезпечення безпеки усіх учасників судового процесу.

Упродовж наступного тижня територіальне управління планує взяти під охорону три об’єкти – Ніжинський міськрайонний та Корюківський і Новгород-Сіверський районні суди. А до кінця червня – ще й Прилуцький міськрайонний суд. В результаті під надійний захист судових охоронців перейдуть всі кущові суди, які обслуговують нові укрупнені райони області.

Довідково:

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.

Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

10 грудня о 14.00 відбудеться засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання (розпорядження)