Розділи порталу
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  Погода
For The Visually Impaired Version

Лави судових охоронців Чернігівщини поповнились дев’ятьма новими співробітниками

04.06.2021

Учора, 3 червня, дев’ять новопризначених співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області в урочистій обстановці склали Присягу на вірність українському народові.

Щоб потрапити на службу кандидати проходили непростий конкурсний відбір, який складався з двох етапів – здача нормативів з фізичної підготовки та перевірка знання законодавчої бази, що регулює діяльність Служби судової охорони.

Новачки вже опанували низку тем професійного спрямування, відпрацювали початкові стрільби і нині проходять стажування у чернігівських місцевих судах. Семеро з них найближчими днями розпочнуть нести службу контролерами на об’єктах охорони в Ніжині, Корюківці та Новгород-Сіверському. Один офіцер командуватиме підрозділом у Ніжині, другий – взводом у Чернігові. 

Начальник територіального управління полковник Служби судової охорони Олександр Рибак вручив новобранцям службові посвідчення. У вітальному слові він побажав бути вірними Присязі, гідно нести високе звання охоронця Феміди та непохитно стояти на варті громадського порядку і безпеки в установах системи правосуддя.

–  Сьогодні сім’я судових охоронців Чернігівщини поповнилась дев’ятьмя співробітниками. Без перебільшення, це пам’ятний день в історії нашого управління. Ми приступили до чергового етапу розвитку служби – формування другого підрозділу охорони. Він дислокуватиметься у місті Ніжині. Зона відповідальності охопить майже половину області. Попереду – великий фронт робіт, тож націлюємо вас на сумлінне і доблесне виконання посадових обов’язків, – звернувся до підлеглих Олександр Рибак.

Ключовими завданнями Служби судової охорони є забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в установах системи правосуддя, припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів та забезпечення безпеки усіх учасників судового процесу. 

Упродовж наступного тижня територіальне управління планує взяти під охорону три об’єкти – Ніжинський міськрайонний та Корюківський і Новгород-Сіверський районні суди. А до кінця червня – ще й Прилуцький міськрайонний суд. В результаті під надійний захист судових охоронців перейдуть всі кущові суди, які обслуговують нові укрупнені райони області.

Довідково:

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.

Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

Мапа міста


Путівник Корюківщиною
Анонси

10 грудня о 14.00 відбудеться засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання (розпорядження)

Корисні посилання

Портал об’єднаних громад України