Колектив Корюківського районного відділу поліції привітали зі святом

02.07.2021

Своє професійне свято Національна поліція України відзначатиме 4 липня. Встановлене воно з метою відзначення важливої ролі поліції у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку.

Продовжити читання “Колектив Корюківського районного відділу поліції привітали зі святом”

02.07.2021

На черговому засіданні 1 липня виконавчий комітет прийняв рішення про внесення змін та доповнень до міських програм. Зокрема, збільшили загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації комплексної програми правопорушень, програми розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутних фондів комунальних підприємств Корюківської міської ради. Продовжити читання “Виконком міської ради вніс зміни до міського бюджету, затвердив Дорожню карту та розглянув звернення громадян”

Міська рада спланувала роботу над підвищенням ефективності інструментів участі

01.07.2021
Про те, як ефективно залучати громадськість і взаємодіяти з жителями, отримувати зворотній зв’язок та стимулювати до активної участі у житті громади йшла мова на засіданні робочої групи з розробки механізмів участі.

Продовжити читання “Міська рада спланувала роботу над підвищенням ефективності інструментів участі”