06.07.2021

Запрошуємо громади, які є партнерами Програма DOBRE у Чернігівській області (Коропська ТГ, Корюківська ТГ, Лосинівська ТГ, Любецька ТГ, Менська ТГ, Ніжинська ТГ, Новгород-Сіверська ТГ, Сновська ТГ, Сосницька ТГ, Тупичівська ТГ) до подання заявок на конкурс проєктів «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»

Продовжити читання “Програма DOBRE оголошує конкурс громадських ініціатив для розвитку громади. Долучайтесь!”

У громаді підвищуватимуть ефективність публічного інвестування

06.07.2021

Корюківська громада бере участь у проєкті «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який спрямований на надання підтримки громадам щодо підвищення спроможності до ефективного публічного інвестування.

5 липня у Корюківці відбулася зустріч представників громади з командою Ініціативи «Управління публічним інвестуванням», за підтримки якої реалізується проєкт. Міський голова презентував громаду та висловив готовність до співпраці з міжнародними партнерами. Продовжити читання “У громаді підвищуватимуть ефективність публічного інвестування”

Корисна інформація для підвищення кваліфікації

06.07.2021

Корюківська районна філія Чернігівського ОЦЗ інформує, що Полтавським ЦПТО ДСЗ проводяться безкоштовні вебінари різноманітної тематики з метою підвищення кваліфікації громадян, працівників підприємств, установ тощо. Зокрема, у липні планується проведення двох вебінарів:

Продовжити читання “Корисна інформація для підвищення кваліфікації”