Ще дві жительки громади отримали звання «Мати-героїня»

08.07.2021

Урочистоті з нагоди присвоєння почесного звання відбулися сьогодні в Чернігівській облдержадміністрації. Серед 22 жінок Чернігівщини, цього разу звання удостоєні двоє багатодітних жінок з громади:

Помаз Наталія Володимирівна — матір п’ятьох дітей, жителька с.Перелюб;

Кугук Ганна Олексіївна – матір п’ятьох дітей, жителька с.Сахутівка

Наталія Помаз взяла участь у заході та символічно, в День родини, отримала посвідчення і нагрудний знак.

Вручила нагороду заступниця голови ОДА Олена Дума. Вона висловила шану жінкам за гідне виховання дітей, збереження кращих традицій української родини та зазначила, що відповідно до законодавства всі матері-героїні отримають одноразову виплату у розмірі майже 24 тисячі гривень (сума цієї винагороди визначається у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб). Залежно від кількості дітей також передбачена надбавка до пенсії — 35-40%.