Липень 2021

У ЦНАПі можна отримати свідоцтво про народження, водійське посвідчення та перереєструвати транспортний засіб

09.07.2021
Центр надання адміністративних послуг Корюківської міської ради надаватиме 108 послуг громадянам. Відповідний перелік затверджений на черговій сесії міської ради. Окрім послуг з призначення різного роду пільг та субсидій, виплати державної допомоги та грошових компенсацій, матеріальних винагород, видачі довідок, у ЦНАПі можна отримати направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, отримати посвідчення відповідної категорії населення.

Також фахівці надають ряд послуг з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, права власності на нерухоме майно, здійснюють реєстрацію місця проживання, розглядають звернення з питань геодезії картографії, кадастру.
Окрім того, через Центр можна отримати комплексну послугу «єМалятко», яка включає в себе: реєстрацію народження дитини, визначення походження дитини, призначення допомоги при народженні, реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР), визначення належності дитини до громадянства України, реєстрацію місця проживання дитини, призначення допомоги багатодітним сім’ям, оформлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.
Також молоді батьки можуть скористатися послугою з догляду за дитиною до трьох років «Муніципальна няня».
Можна в ЦНАПі внести до паспорту громадянина України зміни назв перейменованих вулиць, провулків, нумерації будинків.
Невдовзі через Центр наблизиться до громадян послуга державної реєстрації (перереєстрації, зняття з обліку) транспортних засобів та видачі (обміну) посвідчень водія. Наразі триває процедура закупівлі необхідного обладнання та готуються документи дозвільного характеру.
З повним переліком адмінпослуг можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3e2Q99D
Звертайтеся за послугами до ЦНАПу за адресою: 15300, м.Корюківка, вул.Вокзальна, 9
Тел.: (04657) 3-42-93
Ел. пошта: koryukivkacnap@gmail.com