Липень 2021

Виконком міської ради вніс зміни до міського бюджету, затвердив Дорожню карту та розглянув звернення громадян

02.07.2021

На черговому засіданні 1 липня виконавчий комітет прийняв рішення про внесення змін та доповнень до міських програм. Зокрема, збільшили загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації комплексної програми правопорушень, програми розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутних фондів комунальних підприємств Корюківської міської ради.

Також внесли зміни до міського бюджету в частині виділення додаткових коштів на підтримку закладів охорони здоров’я: 1,8 млн.грн виділені на препарати для хворих орфанними захворюваннями, частковий ремонт приймально-діагностичного відділення, реконструкцію системи забезпечення киснем приміщення реанімаційного блоку та пологового відділення.

Планується виділення коштів у частині співфінансування на придбання двох шкільних автобусів та капітальний ремонт вулиці Чернігівської. Передбачили цим рішенням і кошти на ремонт і придбання обладнання харчоблоку міського дитсадка №1 та облаштування танцювальної зали в Наумівській школі.

Виконком схвалив рішення про програму фінансової підтримки Управління Державної казначейської служби України у Корюківському районі на поточний рік та програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Корюківської міської ради на 2021 – 2023 роки.

Всі вищезазначені рішення винесені на затвердження сесії.

У рамках участі громади в Програмі DOBRE, рішенням виконкому затвердили Дорожню Карту з розвитку спроможності Корюківської міської територіальної громади. Вона передбачає роботу над удосконаленням усіх сфер життя громади.

Також члени виконкому розглянули звернення громадян, прийняли рішення про квартирний облік, надання матеріальної допомоги та впорядкування адресного господарства.