Заклади освіти Корюківської громади готові до початку нового навчального року

27.08.2021

Про стан готовності освітньої галузі до 2021-2022 року йшла мова на щорічній Конференції педагогічних працівників Корюківської громади.

Освітня мережа цього року дещо змінилася: у зв’язку зі зменшенням кількості учнів припиняють свою роботу Охрамієвицька та Білошицько-Слобідська школи. Натомість, учні цих закладів навчатимуться в школах сусідніх сіл, до яких буде організований підвіз (з цією метою автопарк освіти поповниться ще двома новими шкільними автобусами). Продовжити читання “Заклади освіти Корюківської громади готові до початку нового навчального року”

Облтеплокомуненерго збирає пропозиції до інвестиційної програми

27.08.2021

Корюківська міська рада на виконання вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України 19.08.2020 року № 191, оприлюднює проект інвестиційної програми АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі – АТ «ОТКЕ»). Продовжити читання “Облтеплокомуненерго збирає пропозиції до інвестиційної програми”