У Корюківці працюватиме фотошкола для молоді

09.09.2021

Новий соціальний проект, ініційований ГО «Альтернатива», був підтриманий Програма DOBRE Голос громад Чернігівщини.

Протягом трьох місяців 60 юнаків і дівчат з громади зможуть навчитися професійним навичкам фотографа, а кращий учень у підсумку отримає ще й грошову винагороду в сумі 3000 грн. Також це можливість вперше побачити свою фотороботу на виставці та виставити її на розсуд глядача. Продовжити читання “У Корюківці працюватиме фотошкола для молоді”

Корюківку відвідали Представники ОБСЄ

09.09.2021

Сьогодні в міській раді відбулася зустріч представників спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі з керівництвом ради.

Це вже другий візит представників ОБСЄ до Корюківки в рамках вивчення ситуації в прикордонних регіонах, під час якого обговорили економічний стан громади, ситуацію в різних галузях життєдіяльності території, зміни, що відбулися у зв’язку з реформою децентралізації. Продовжити читання “Корюківку відвідали Представники ОБСЄ”

Розробка проєкту Стратегії розвитку громади – на завершальному етапі

09.09.2021

У рамках співпраці Корюківської ТГ з Програмою DOBRE, триває робота над одним з основних документів, що регламентує напрямки роботи ради – Стратегії розвитку громади.

Над розробкою проєкту працює робоча група спільно з експертами – Андрієм Кавунцем, Радославом Шарлея та Анастасією Лановою. Продовжити читання “Розробка проєкту Стратегії розвитку громади – на завершальному етапі”

Громада оновлює комунальну техніку

09.09.2021
Для покращення виконання робіт з благоустрою на території Корюківської громади за кошти місцевого бюджету придбали трактор колісний «Беларус-82.1» з відвалом та навантажувачем, вартістю 588,5 тис.грн.
Придбана техніка передана комунальному підприємству «Благоустрій» та забезпечуватиме заходи з благоустрою (виконання дорожніх робіт, навантажування, прибирання, розчистка доріг від снігу) на території населених пунктів Наумівського старостинського округу.

Ще один медпрацівник Корюківської лікарні отримав житло

09.09.2021
З метою залучення та стимулювання фахових спеціалістів медичної галузі, з міського бюджету виділяються кошти для придбання житла лікарям.
Цього разу ключі від службової квартири отримала Наталія Коленченко, яка віднедавна працює медичним директором ЦРЛ.

Подайте свої пропозиції до бюджету Корюківської громади на 2022 рік!

09.09.2021

В нашій громаді розпочато збір пропозицій до бюджету Корюківської міської територіальної громади на 2022 рік.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий: ремонт дороги чи тротуару, встановлення освітлення чи дитячого майданчика  озеленення чи благоустрій території тощо. Головне, щоб надана пропозиція була в межах повноважень  міської ради, чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій). Продовжити читання “Подайте свої пропозиції до бюджету Корюківської громади на 2022 рік!”