17.09.2021

17 та 19 вересня професійні свята відзначають працівники рятувальних служб та лісогосподарської галузі.

З цієї нагоди керівники міста і району привітали трудові колективи державного підприємства «Корюківське лісове господарство», районного комунального підприємства «Корюківкаліс», товариства з обмеженою відповідальністю «СЛАВ ФОРЕСТ» та пожежно-рятувальної частини міста Корюківка. Продовжити читання “Трудові колективи лісогосподарських підприємств та рятувальників привітали з професійними святами”

Відповіді на поширені питання щодо е-лікарняних

17.09.2021

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду. Продовжити читання “Відповіді на поширені питання щодо е-лікарняних”