Корюківська громада виділила 65 тисяч гривень на проєкти школярів

29.09.2021

У Корюківській громаді Чернігівської області навчатимуть підростаюче покоління бути небайдужими до свого краю, ініціативними та активними жителями громади вже зі школи. Саме з цією метою було запроваджено Шкільний бюджет участі та виділено кошти з міського бюджету на реалізацію ідей школярів.
Що таке Шкільний бюджет участі в Корюківській громаді?
Шкільний бюджет участі – це частина коштів міського бюджету. І школярі в кожній школі окремо шляхом голосування обирають, на що цю частину коштів витрачати. Завдяки цьому діти мають більший вплив на розвиток своїх шкіл.

Продовжити читання “Корюківська громада виділила 65 тисяч гривень на проєкти школярів”

Продовжено строки голосування за громадські проєкти

29.09.2021

У зв’язку із карантинними обмеженнями на території громади, онлайн голосування за проєкти, що претендують на реалізацію на території Корюківської громади у 2022 році в рамках бюджету участі подовжено терміном до 31 жовтня 2021 року включно.
Нагадуємо, що на голосування винесено 7 проєктів:
– Майданчик для відпочинку та дозвілля (с.Петрова Слобода)
– Спортивно-ігровий майданчик (с.Домашлин)
– Парк «Мрія – 2» (с.Наумівка) Продовжити читання “Продовжено строки голосування за громадські проєкти”