Вересень 2021

Представники Корюківської ТГ побували в громаді на Миколаївщині для обміну досвідом

24.09.2021

Дводенний візит представників трьох громад Чернігівщини (Корюківської, Новгород-Сіверської та Сновської) до Баштанської міської теритріальної громади, яка є партнером Програми DOBRE з 2016 року, відбувся в рамках Програми меторства.

Основною його метою є прискорення адаптації громад 4 когорти до умов програми USAID DOBRE, налагодження сталих довгострокових горизонтальних зв’язків з громадами 1-3 когорти, забезпечення обміну досвідом на регулярній основі, отримання мотиваційної підтримки та забезпечення можливості максимального використання всіх ресурсів USAID DOBRE. Попередньо, у серпні, з аналогічним візитом у цих громадах Чернігівщини побували представники Баштанки.

Керівництвом Баштанської ТГ було презентовано проєкти, які громада успішно реалізувала з Програмою DOBRE. Зокрема, облаштували сесійну залу з системою голосування «Голос», кінотеатр під відкритим небом «Кінорай», замінили насосне обладнання та арматуру в Баштанці та селах громади, створили Ярмарково-фестивальну площу, придбали спецтехніку для комунального підприємства. Також завдяки сприяння Програми DOBRE Баштанка отримала планшети для опитування, створила офіційний сайт, розробила Комунікаційну стратегію, логотип, відеоролик про інвестиційну привабливість громади, провела байкарський фестиваль.

За два дні ознайомилися з організацією роботи ради, реалізацією проектів, роботою Молодіжної ради, освітніх закладів, комунальних підприємств.

Зустріч проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).