Шановні освітяни!

01.10.2021

Щиро вітаємо вас з професійними святами! Працівники шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, тренери і викладачі, – всі ви маєте великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, щедро ділитеся з дітьми своїми найкращими якостями. Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості та багатої духовності.

Щира вдячність вам за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які ви даруєте своїм вихованцям.

Бажаємо всім працівникам галузі міцного здоров’я, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил та натхнення.

Депутати та виконавчий комітет міської ради