19.11.2021

Тезисно про головне:

1. ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ВИСТУПАЄ ЗА НЕДОПУЩЕННЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ У ЛІСОВОМУ СЕКТОРІ.

Підкріплюємо слова реальними діями. Наша команда ініціювала внесення лісгоспів до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації, згідно з урядовим законопроектом №4020 «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (додаток №5). Продовжити читання “Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець про укрупнення лісгоспів у рамках реформування галузі”

Пріоритетні послуги для розвитку у громаді – медичні та ремонт доріг

19.11.2021

Наступні 4 роки Корюківська громада посилено працюватиме над удосконаленням медичних послуг. Відповідний план затвердили депутати міської ради на засідання дев’ятої сесії в рамках співпраці Корюківської громади з Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма DOBRE). Продовжити читання “Пріоритетні послуги для розвитку у громаді – медичні та ремонт доріг”