Депутати міської ради звертатимуться до вищої влади щодо врегулювання питання стабільного проходження опалювального сезону

10.11.2021

Звернення до Офісу Президента України та до Кабінету Міністрів України схвалили на засіданні дев’ятої сесії Корюківської міської ради. У зв’язку з ситуацією, яка склалася у сфері енергетики країни та ймовірністю зриву стабільного проходження опалювального сезону через розбалансування бюджетів, низьку платоспроможність населення та стрімке зростання тарифів на енергоносії,

депутати просять владу вжити заходів щодо збільшення фінансування державної програми субсидій на комунальні послуги та розширити перелік одержувачів субсидій, розглянути питання надання державної підтримки бюджетів громад за рахунок субвенції на допомогу громадам, незалежно від індексу податкоспроможності, спрямувати у 2022 році кошти держбюджету, передбачені на регіональний розвиток, на енергоефективність та заміщення газу.

Також з метою ефективного надання стаціонарної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою, передбачити у держбюджеті на наступний рік субвенцію на забезпечення енергоносіями цих закладів.