У Корюківці вшанували патріотизм та мужність героїв

22.11.2021

З нагоди Дня Гідності та Свободи біля пам’ятного знаку учасникам АТО відбувся мітинг, на якому згадали події двох національних революцій, що продемонстрували прагнення українців до свободи і справедливості.

У 2013 році революція відбулася не лише в політичному житті країни, вона відбулася в нас самих. Революція Гідності тоді сколихнула весь світ і не залишила байдужою жодну душу. Вона стала символом патріотизму, мужності та бажання стати гідними громадянами України.

У новітній історії нашої держави продовжується боротьба за права та свободу. Вона дається нелегко, ціною життів наших воїнів та мирних жителів. Але ця боротьба і об’єднує всі покоління, українців різних професій, волонтерів, завдяки чиїм зусиллям створена могутня українська армія.

Громада Корюківки хвилиною мовчання і покладанням квітів вшанувала пам’ять усіх героїв, які відстоювали незалежність і територіальну цілісність України.