21.01.2022

Виконавчий комітет Корюківської міської ради повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, а саме: нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Вокзальна, 29, м.Корюківка, Корюківський район, Чернігівської області. Продовжити читання “Інформаційне повідомлення про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна”

День Соборності України – свято єдності нації

21.01.2022

Завтра українці відзначатимуть важливу дату в історії державотворення України – День Соборності.  Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни.

Напередодні знаменної дати у Корюківському історичному музеї згадували передісторію свята та видатних осіб, які зробили вагомий внесок у перші кроки незалежності України, Продовжити читання “День Соборності України – свято єдності нації”