Збираємо пропозиції щодо перейменування вулиць у Корюківській громаді

17.05.2022

Виконком Корюківської міської ради та районна військова адміністрація ініціюють перейменування на території Корюківської громади об’єктів топоніміки, які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР.

До таких об’єктів у нашій громаді відносяться вулиці та провулки як в місті, так і в сільських населених пунктах.

Процес перейменування відбуватиметься на основі Порядку найменування та перейменування вулиць, провулків, майданів, скверів та інших об’єктів на території населених пунктів Корюківської міської ради.

На основі аналізу існуючих назв, місцевими фахівцями в галузі історії був сформований та затверджений виконавчим комітетом перелік тих, які підлягають перейменуванню:

м. Корюківка:

2) вул. Десняка

с. Костючки:
2) вул. Кошового

Міська рада збирає пропозиції громадськості щодо нових назв перелічених об’єктів. Пропозиції можна надавати протягом 30 днів, по 15 червня включно, шляхом заповнення гугл-форми, обравши з переліку назву вулиці (провулку), яка (який) підлягає перейменуванню та пропозицію нової її (його) назви. Пропозиції також приймаються у вигляді колективної заяви жителів вулиці, яка є в переліку на перейменування.

Зверніть увагу, що у гугл-формі слід обов’язково зазначити персональні дані та надати згоду на їх обробку. У будь-якій формі пропозиції прийматимуться лише за наявності обґрунтування запропонованої назви.

Від однієї особи може бути подано один варіант перейменування об’єкту. У разі, якщо однією особою подано більше варіантів перейменування, то до уваги приймається тільки перший варіант.

Після завершення збору пропозицій спеціально створена комісія розгляне їх та узагальнить, потім буде проведене громадське обговорення напрацювань та прийняте відповідне рішення про перейменування.

Оголошення про спосіб, дату, час та місце громадського обговорення буде опубліковане додатково. Слідкуйте за новинами