Мешканець Корюківського району підозрюється у виправдовуванні дій країни-окупанта

28.06.2022
50-річний мешканець Корюківського району підозрюється у виправдовуванні дій країни-окупанта (ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури на своїй сторінці у Facebook.
За даними слідства, упродовж квітня 2022 року підозрюваний поширив в соціальній мережі “Однокласники” шість матеріалів, які стали доступні для ознайомлення необмеженому колу користувачів.
Експертні дослідження підтвердили у змісті розповсюджених текстів пропагандистський характер та виправдання дій країни-окупанта, визнання правомірною збройної російської агресії проти України, а також глорифікацію її учасників.
Наразі, підозрюваного затримали. Вирішується питання про обрання стосовно нього запобіжного заходу у виді тримання під вартою.