Щирі вітання Сухобок Ганні Юхимівні з нагоди 103-річчя

08.07.2022

Своє 103-річчя жителька села Перелюб Сухобок Ганна відзначила 08 липня в колі рідних і близьких. Та за доброю традицією з привітаннями до довгожительки в місто Корюківка (де вона наразі проживає) завітали і представники громади.

Ювілярка вітала гостей з радістю і доброзичливістю. Такою вона є протягом всього життя: привітною і доброю. Незважаючи на тяжку працю, вона завжди з посмішкою та радістю розповідає про свою юність і молодість. Ювілярці зичили міцного здоров’я, висловлювали вдячність за довгі роки сумлінної праці, дарували квіти, листівку з побажаннями та грошову винагороду.

Багато емоцій отримала іменинниця у свій день народження, почула багато теплих слів подяки за працю та щирих побажань.

Ще раз вітаємо ювілярку і зичимо довгих років та мирного життя в оточенні близьких, в радості і доброму здоров’ї.