До уваги суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу!

09.09.2022

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області запрошує до участі у вебінарі на тему: «Трудове законодавство в умовах воєнного стану: зміни,

актуальні питання», який відбудеться 15 вересня п.р. о 11.00-11.45

Формат проведення: онлайн

Запрошені спікери-представники Управління Держпраці у Чернігівській області та Головного Управління Пенсійного фонду України. Продовжити читання “До уваги суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу!”

Про військовий облік жінок

09.09.2022

6 вересня 2022 року Міністр оборони України підписав наказ, відповідно до якого взяття жінок на військовий облік відтерміновується до 1 жовтня 2023 року.

Прийнятий наказ не змінює норм чинного законодавства про обов’язкове взяття жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік, проте, надає можливість профільному комітету Верховної Ради України та  парламенту  доопрацювати  проект Закону «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Продовжити читання “Про військовий облік жінок”