У Корюківці вшанували освітян

30.09.2022

У кінці вересня – на початку жовтня відзначаються професійні свята вихователів, вчителів, працівників позашкілля.

Сьогодні у Корюківці вшанували представників цих професій. Освітянську родину громади привітали міський голова Ратан Ахмедов та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірина Наумчик, відзначивши їх вагомий внесок у зростання свідомого, розумного, талановитого підростаючого покоління. Продовжити читання “У Корюківці вшанували освітян”

Пожежники Корюківської громади отримали допомогу від польських партнерів

30.09.2022

Фондом Mіжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією Корюківській громаді було надано гуманітарну допомогу у вигляді пожежного спорядження для місцевих пожежних команд: комплекти спецодягу та взуття, пожежних шоломів та підшоломників, рукавиць. Продовжити читання “Пожежники Корюківської громади отримали допомогу від польських партнерів”