«Створюємо простір вашої безпеки»: стартував новий проєкт Поліції охорони

Головна мета – інформування населення, представників органів влади, освіти, медичної інфраструктури, бізнесу щодо забезпечення надійного захисту їх майна від протиправних посягань.

З початком широкомасштабного вторгнення рф на територію України питання безпеки стало пріоритетним як суспільства, так і безпеки об’єктів всіх форм власності.

Наразі на рівні держави розробляється безпекова Концепція, яка передбачатиме наявність обов’язкової озброєної охорони, насамперед, на об’єктах життєзабезпечення населення. Мова йде про школи, лікарні, ТРЦ, банки, АЗС, культурні заклади тощо.

Департамент поліції охорони працює на випередження та вже реалізовує проєкт «Створюємо простір вашої безпеки», який триватиме до 30 червня.

Сучасне безпекове становище в країні обумовлює потребу використання нових підходів у питаннях захисту. Це стосується не тільки приватних та бюджетних стаціонарних об’єктів, а й безпеки громадян. Поліція охорони здатна забезпечити надійний захист завдяки багатофункціональним системам GPS-моніторингу, які дадуть змогу в режимі реального часу вести спостереження за вашими дітьми, старенькими батьками та автомобілями. Система передбачає також можливість користування сервісом «терміновий виклик поліції», а реагування на тривожні сповіщення здійснюватимуть групи затримання поліції охорони.

Поліція охорони – єдина в Україні, хто за Законом має права та повноваження на використання зброї. Протягом 70 років органи поліції охорони забезпечують безпеку і захист у всіх сферах. Завдяки досвіду і оперативному реагуванню правоохоронці гарантують бездоганний результат.

Важливо:

  • За 2023 рік – не було допущено жодної крадіжки з об’єктів що охороняються поліцією охорони.
  • У разі потреби, завдяки комплекту швидкого розгортання – ваше майно буде взято під охорону менше ніж за добу.
  • Індивідуальний підхід до кожного замовника. Вигідні умови для встановлення охоронної сигналізації та можливість розстрочки.

Для більш детальної інформації звертайтеся за номером 9899, або на сайтах securitypolice.com.ua, https://www.facebook.com/ChernigivYPO.

ukУкраїнська