Можливості для бізнесу Корюківської громади

Можливості для бізнесу, який постраждав від війни.

Global Communities в Україні запускає пілотний проєкт для раннього відновлення та добробуту #PEARL і надаватиме гранти на підтримку бізнесу.
 Хто може подаватися: фізичні і юридичні особи, які постраждали від війни.

 Де діє програма: у окремих ТГ Чернівецької та Чернігівської областей, які є партнерами Global Communities в межах реалізації Програми USAID DOBRE.
Громади Чернігівської області: Коропська, Корюківська, Лосинівська, Любецька, Менська, Ніжинська, Новгород-Сіверська, Сновська, Сосницька і Тупичівська.
Загальний бюджет програми – близько 600 тисяч доларів.
Є три типи грантів на різну суму в залежності від кількості нових робочих місць. Для всіх грантів обов’язковою умовою є співфінансування від заявника: не менше 10% від суми гранту.

ДОВІДКОВО. PEARL (Пілотний проєкт для раннього відновлення та добробуту) — це 6-місячна програма з бюджетом майже 600 тис. дол. США, що виконується та фінансується міжнародною організацією Global Communities (Глобал Ком’юнітіз) в Україні. 

Її метою є надання допомоги особам і бізнесу, які постраждали від війни. Програма надаватиме на конкурсній основі гранти фізичним особам та малому і середньому бізнесу, які зазнали негативного впливу війни (втрата або пошкодження майна, вимушена релокація, порушення логістики, зменшення продажів, міграція працівників та інші обставини), а також підтримуватиме їх інформаційно та консультаційно. Програма є пілотною і значну увагу приділятиме навчанню задля кращого розуміння потреб та ефективності раннього відновлення/гуманітарної підтримки та добробуту, щоб масштабувати програми в цьому секторі.

Детальніше за посиланням: https://uacrisis.org/uk/pearl-1

ukУкраїнська