oblrada

Адміністративні послуги відділу ДРАЦС Корюківського районного управління юстиції

З метою виконання пункту 83.4 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2012-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» (Указ Президента України від 12.03.2013 року № 128) затверджені технологічні картки адміністративних послуг, які надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Корюківського районного управління юстиції у Чернігівській області.

Видача свідоцтва про народження

Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану

Видача свідоцтва про розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя, яке не має дітей, а також з особами, визнаними в установленому порядку безвісно відсутніми або недієздатними

Видача свідоцтва про шлюб