Розділи порталу
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031Погода

Бюджет для громадян

Корюківка презентує Бюджет для громадян

Кожен, хто цікавиться життям громади, хоча б раз замислювався над тим, як формується та за яким принципом розподіляється місцевий бюджет. В цілому цей процес досить тривалий, потребує тісної взаємодії представників усіх сфер життєдіяльності громади та визначення пріоритетів.

Зрозуміти всі тонкощі бюджетного процесу зі складною, технічною, специфічною інформацією досить складно. Тому міська рада запровадила механізм «бюджету для громадян», який доступно пояснює всі основні моменти про місцевий бюджет.

З липня цього року робоча група у складі фахівців міської ради, депутатського корпусу та громадськості спільно з представниками Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» за підтримки Програми DOBRE працювала над розробкою Бюджету для громадян: провела попередню оцінку (самооцінку) бюджетної прозорості, проходила навчання щодо прозорості бюджетного процесу, переймала досвід від представників громад інших областей України.

На одному з засідань робоча група з підготовки проекту бюджету на 2022 рік затвердила концепцію візуалізації бюджету, механізм прийому й опрацювання пропозицій громадськості.

Пропонуємо ознайомитися з місцевим бюджетом, викладеним простою мовою.

Бюджет для громадян – механізм, який дозволить вам взяти участь у процесі складання бюджету громади.

Мапа міста


Путівник Корюківщиною
Анонси
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України