Телемедицина: Корюківська лікарня розширює можливості

У КНП «Корюківська ЦРЛ» провели телевідеоконсультування за допомогою системи «Teladoc». Корюківська лікарня стала однією з перших в Чернігівській області, де відбулося подібне консультування. Продовжити читання “Телемедицина: Корюківська лікарня розширює можливості”

Корюківська громада пройшла навчання з підготовки енергетичних планів від українських та міжнародних експертів

Команда аналітичного центру DiXi Group провела першу навчальну сесію для десяти українських громад, в тому числі і для Корюківської громади, у рамках проєкту з підтримки розробки Муніципальних енергетичних планів. Продовжити читання “Корюківська громада пройшла навчання з підготовки енергетичних планів від українських та міжнародних експертів”

Ноутбуки для освітніх закладів Корюківської громади

8 квітня партнери з Міністерства науки, культури та європейської інтеграції землі Мекленбург-Передня Померанія у співпраці з німецько-українською ГО «Nord Haus UA» передали громадам Чернігівщини 51 ноутбук. Продовжити читання “Ноутбуки для освітніх закладів Корюківської громади”

Грантовий дайджест “Будь у курсі подій – дій”. Квітень 2024 року

Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації розробив грантовий дайджест “Будь у курсі подій – дій” на квітень 2024 року. Продовжити читання “Грантовий дайджест “Будь у курсі подій – дій”. Квітень 2024 року”

ukУкраїнська