Фотоконкурс до Дня міста: як взяти участь?

Дорогі корюківці! Зовсім скоро ми святкуватимемо День Народження нашого міста.

Команда медиків FRIDA Ukraine надала біля 1500 медичних послуг жителям Корюківської громади

Минулі вихідні для команди ізраїльських та українських медичних волонтерів пройшли продуктивно. За два дні команда медиків FRIDA Ukraine надала біля 1500 медичних послуг жителям сіл Корюківської громади. Продовжити читання “Команда медиків FRIDA Ukraine надала біля 1500 медичних послуг жителям Корюківської громади”

Патрульна поліція Чернігівської області запрошує долучитися до своїх лав

Вимоги до кандидатів:

ОТКЕ інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів

“АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ОБЛТЕЛОКОМУНЕНЕРГО” (АТ “ОТКЕ”) на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності, який затверджено Продовжити читання “ОТКЕ інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів”

Пишаємося минулим та впевнено дивимося у майбутнє: День Української Державності у Корюківці

15 липня ми відзначаємо День Української Державності – свято, що є символом єдності, сили та незламного духу українського народу. Продовжити читання “Пишаємося минулим та впевнено дивимося у майбутнє: День Української Державності у Корюківці”

“Слава ЗСУ”: благодійний турнір з міні-футболу у Корюківці

Цими вихідними у Корюківці відбувся благодійний турнір з міні-футболу “Слава ЗСУ”. Змагання зібрали представників футбольної спільноти різних покололінь, друзів та однодумців задля спільної мети – допомогти нашим захисникам. Продовжити читання ““Слава ЗСУ”: благодійний турнір з міні-футболу у Корюківці”

ukУкраїнська