Відбір суб’єктів оціночної діяльності

25.11.2020

Корюківська міська рада інформує

За результатами конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна – паркану, лінії електрифікації та асфальтового покриття, що знаходяться за адресою: Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Вокзальна, 5а, переможцем визначено суб’єкта оціночної діяльності –  ПП «Десна – Експерт – М».

11.11.2020

Корюківської міської ради
про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності,
який буде залучений до проведення незалежної оцінки

Назва об’єкта:  паркан, лінія електрифікації та асфальтове покриття, що знаходяться за адресою: Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Вокзальна, 5а.

Мета проведення оцінки: для цілей бухгалтерського обліку

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна  пропозиція  претендента  подається  за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

Строк виконання робіт – до 5 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).

Конкурс відбудеться 25.11.2020 року об 11 год. за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

Телефон для довідок (04657) 2-13-79.

15 грудня о 14.00 год. у сесійній залі Корюківської міської ради відбудеться засідання чергової другої сесії міської ради восьмого скликання

Грудень 2020