Інформація з обмеженим доступом

Розпорядження міського голови

08 листопада 2017 року № 191

Перелік відомостей, що становлять інформацію з обмеженим доступом (конфіденційну, таємну, службову)

у Корюківській міській раді

1. До конфіденційної інформації належить інформація, визначена такою чинним законодавством України, або доступ до якої обмежено фізичною чи юридичною особою, крім суб’єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов.

Зазначена інформація може поширюватися  лише за згодою осіб, які обмежили доступ до інформації, а за відсутності такої згоди – лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

1. До таємної інформації належить інформація, розголошення якої може завдати шкоди особі, суспільству і державі. Таємною визнається інформація, яка містить державну, професійну, банківську таємницю, таємницю досудового розслідування та іншу передбачену законом таємницю.
  2. До службової інформації належить:

3.1. Інформація, що міститься в документах міської ради, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, чернетки, розроблені проекти рішень, які офіційно не оприлюднені, якщо вони пов’язані з розробкою напрямку діяльності, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

3.2. Інформація стосовно cфери оборони країни, яку не віднесено до державної таємниці.

Керуючий справами (секретар) виконкому                             З.Ю. Пономаренко

13 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів до пам’ятника «Героям Чорнобиля»

17 грудня о 14.00 год. відбудеться засідання трицять першої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

Анонс заходів до Новорічно-Різдвяних свят