У Корюківці вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Щороку, згідно з Указом Президента України, 14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Цю пам’ятну дату традиційно відзначають і в Корюківці, згадуючи героїчні подвиги ліквідаторів.

Сьогодні на мітингу, що відбувся біля пам’ятника «Героям Чорнобиля», звучали слова щирої вдячності тим, хто жертвував власним життям і здоров’ям заради порятунку світу від масштабної трагедії. Звертаючись до присутніх на заході керівників району та міста, громадськості, голова районної організації «Спілка Чорнобиль» Микола Скотар подякував усім небайдужим до долі ліквідаторів. Зауважуючи, що з 468 ліквідаторів з Корюківського району сьогодні серед живих залишилось 129, він закликав шанувати живих та берегти пам’ять про померлих рятівників, цінувати їхню відданість і самопожертву.

Корюківчани хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих  внаслідок Чорнобильської катастрофи та поклали до пам’ятника квіти.

За мужність і героїзм, проявлені при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Почесною грамотою міської ради нагороджено жителя Наумівки Володимира Симончука та жителя Корюківки Володимира Шаламова. Відзнаки ліквідаторам вручили представники міської ради разом з Миколою Скотарем. Не залишились поза увагою й учасники ліквідації наслідків аварії, що перебувають на лікуванні в стаціонарному відділенні центральної районної лікарні.

КатегоріїNews
en_GBEnglish (UK)