Представники ветеранських організацій чотирьох районів зустрілися в Корюківці

03.09.2020

Голови та активісти організацій ветеранів з Корюківки, Мени, Сновська та Сосниці зустрілися в Корюківці для обміну досвідом та налагодження співпраці.

У форматі «круглого столу» обговорили низку важливих проблем ветеранів, зокрема, та визначили шляхи підтримки ветеранського руху в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи влади.  

Ветеранів турбували питання економічного, соціального характеру, які потребують вирішення. Серед основних питань щодо подальшої спільної діяльності гості відмітили питання добудови «Музейно-меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами».

У ході візиту згадали також події 75-річної давнини, адже саме 2 вересня, 75 років тому закінчилася Друга світова війна. З цього приводу учасники зустрічі поклали квіти до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам та схилили голови перед світлою пам’яттю загиблих.

Гості відвідали історичний музей, де ознайомилися з діючими експозиціями.

Заходи відбулися за участі секретаря міської ради Світлани Олійник, голови райдержадміністрації Володимира Полубня та голови районної ради Віктора Чернухи.

КатегоріїNews
en_GBEnglish (UK)