Корюківська громада продовжує отримувати міжнародну допомогу

08.06.2022

В умовах повномасштабної війни росії проти України всі українці потребують підтримки, і в повній мірі відчувають цю підтримку від країн цивілізованого світу.

Від міжнародних фондів Корюківська громада отримує допомогу, яка значно підсилює роботу закладів соціальної сфери та охорони здоров’я.

Одним з таких донорів став польський Фонд міжнародної солідарності, який у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам. Громаді передали генератори для закладів критичної інфраструктури, продуктові набори і деззасоби, які використовуватимуть заклади освіти, медицини, терцентр та дитячі будинки сімейного типу.

«Отримана нами допомога слугуватиме для харчування дітей та дотримання санітарно-гігієнічних вимог в дошкільних закладах громади, допоможе у функціонуванні дитячим будинкам сімейного типу, важливим сферам життєдіяльності громади. Джгути-турнікети волонтери використовують для формування тактичних аптечок, – зауважив міський голова Ратан Ахмедов. – Дякую Фонду народові Польщі та міжнародної солідарності за підтримку українського народу та Корюківської громади, зокрема», – підкреслив міський голова.

Допомогу від Фонду отримали також дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується прийомні діти.

Влада Маргарита, мати-вихователька ДБСТ (с.Довга Гребля): «Отримала допомогу і щиро дякую за неї братній Польщі. Для нас дуже важливо відчувати підтримку і розуміти, що ми не одні в боротьбі з агресією іншої країни. Генератор, який ми отримали від Фонду міжнародної солідарності, забезпечить нас електроенергією в разі її відключення, що для родини, в якій виховується багато дітей і яка проживає на віддаленій сільській території, життєво важливо».

 

Бабич Валентина, мати-вихователька ДБСТ (м.Корюківка): «Діти, як ніхто інший гостро відчувають все, що відбувається зараз з їхньою батьківщиною, і дуже переживають за Україну. Дякую Фонду міжнародної солідарності за те, що ви допомагаєте нашим дітям бачити цінності цивілізованих країн – добро, взаємодопомогу, людяність»

КатегоріїNews
en_GBEnglish (UK)