У Чернігівській області запрацював Регіональний офіс міжнародного співробітництва

Чернігівщина працює з багатьма міжнародними та вітчизняними організаціями, фондами, має партнерські регіони та міста-побратими у різних країнах. Над поглибленням комунікації з міжнародними партнерами й донорами відтепер працюватиме Регіональний офіс міжнародного співробітництва, який створений у Чернігівській області.

Регіональний офіс – це свого роду координаційний штаб, до якого входитимуть представники міжнародних партнерів-донорів, щоб органи місцевого самоврядування могли напряму контактувати з ними, дізнаватися про нові можливості співпраці.
Серед першочергових завдань офісу – формування переліку актуальних потреб області в цілому та громад (за всіма можливими галузевими напрямками), визначення їх пріоритетності для подальшого залучення міжнародної допомоги.
Особлива увага – відбудові житла та інженерно-транспортній інфраструктурі, соціальним об’єктам, розмінуванню, розвитку економіки та подоланню наслідків збройної агресії російської федерації.
Перше засідання такого офісу відбулося 22 червня в Чернігівській ОВА. Під час засідання присутні обмінювались пропозиціями щодо координації міжнародного співробітництва.
Зазначимо, що такі офіси працюватимуть в усіх регіонах України. Це – одна з ініціатив Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

 

(За повідомлення Чернігівської ОВА)

КатегоріїNews
en_GBEnglish (UK)