“Свідомий вибір – успішне майбутнє”: стажування у Корюківській міській раді

Корюківський молодіжний центр “КУБ”  у співпраці з багатьма організаціями й установами Корюківської громади реалізують актуальний проєкт “Свідомий вибір – успішне майбутнє”.

Проєкт передбачає надання можливості майбутнім абітурієнтам пройти триденне стажування за спеціальностями, які вони для себе обрали. 

«У нас попередньо було оголошення про таку можливість і діти реєструвалися. То нині маємо 30 учасників. Вони якраз склали шкільні іспити і відкриті для цього проєкту. Тобто до різних установ молодь три дні ходитиме, як на роботу, і, відповідно, на власні очі бачитиме, чим займаються представники тієї чи іншої професії, яку вони у майбутньому хотіли б опанувати і далі працювати за цим фахом», – розповідає директор молодіжного центру “КУБ” Володимир Онищук. 

Дехто з абітурієнтів вже пройшли стажування у Корюківській центральній районній лікарні, зацікавлені в аграрній справі пройшли стажування на полях ПСП “Червоний маяк”.  Для майбутніх кухара-кондитера та фахівця з готельно-ресторанної справи відкрив свої двері затишний Туристично-готельний комплекс “Бреч”.

Дві випускниці, які ж хочуть пов’язати своє життя з державною службою – стажувались у районній військовій адміністрації та Корюківській міській раді. 

КатегоріїNews
en_GBEnglish (UK)