Інформує Корюківський відділ поліції


02.01.2024

Звіт поліцейського офіцера громади Корюківської територіальної громади


06.09.2023

Увага ❗️Шахраї створюють фейкові оголошення з продажу дров у соцмережах❗️
Поліція закликає громадян не надсилати передоплату за неіснуючий товар
????З настанням осені активізувалися шахраї, які розміщують у місцевих групах на «Фейсбуці» фейкові оголошення про продаж дров. Такі оголошення, як правило, супроводжують фото вантажівок з дровами, які пропонують купити за вигідною ціною і одразу ж доставити до двору покупця.
????Поліція закликає громадян не перераховувати гроші у якості передоплати за дрова, поки ви не впевнитеся у наявності товару.
????Вчора до поліції надійшла заява від мешканки Крутянської ОТГ Ніжинського району, яка повідомила, що ще 27 серпня її батьки побачили в місцевій спільноті на «Фейсбуці» оголошення про продаж дров. Зв’язавшись із продавцем, вони надіслали йому передоплату за дрова – понад 6000 гривень. Однак товару так і не отримали, а «продавець» перестав виходити на зв’язок.
????Того ж дня до поліції звернулася мешканка Бобровицької громади, яка також знайшла у групі на «Фейсбуці» подібне оголошення і так само перерахувала передоплату за дрова у сумі 5500 гривень. Після цього зв’язок із «продавцем» обірвався. Зрозумівши, що її ошукали, потерпіла звернулась по допомогу до поліції.
????Нині поліцейські шукають причетних до шахрайств у рамках відкритих кримінальних проваджень.
❗️Поліція Чернігівської області закликає громадян: щоб не потрапити на гачок шахраїв, розраховуйтеся за товар лише тоді, як отримаєте і особисто оглянете його. Особливу недовіру має викликати надміру привабливий зміст оголошень.
???? Користуючись сезонним попитом на дрова, шахраї розміщують фейкові повідомлення у місцевих групах в соцмережах «Підслухано в нашій громаді», «Куплю-продам», «Дошка оголошень» тощо. Зловмисники можуть видавати себе за «співробітників лісгоспу» чи мешканців сусіднього села, аби втертися в довіру до громадян і переконати їх надіслати гроші у якості передоплати за дрова.
✅ Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.


09.08.2023

П А М ’Я Т К А
батькам з порадами щодо запобігання самовільному залишенню дітьми місць проживання

Як діяти батькам у разі зникнення дитини під час воєнного стану:

– покладіть у кишеню дитини записку з ім’ям та прізвищем, контактним телефоном батьків та адресою, або вивчіть із малечею ці прості й дуже важливі дані. Вони можуть суттєво полегшити пошуки;

– навчіть дитину зупинятися на місці  й чекати батьків, якщо вона загубилася. Нехай голосно кличе на допомогу;

– покажіть людей, до яких можна звертатися за допомогою – це поліцейські, охоронці, продавці магазинів та перехожі  з дітьми. Якщо дитина знає на пам’ять телефон хоча б одного з батьків – це добре;

– дитина має знати, що нікуди не можна йти з незнайомцями, щоб їй не говорили та не обіцяли;

– найголовніше правило – не панікувати й швидко повідомити в поліції або військовим, надавши актуальне за віком фото дитини;

– якщо ви знаходитесь на вокзалі, зверніться до чергового, аби він зробив оголошення про зникнення у гучномовець;

– ніколи не лякайте дитину поліцією – у неї виробляється страх. І якщо дитина потрапить у халепу, боятиметься звернутися за допомогою до патрульних;

– коли ви знайдете дитину, ні в якому разі не сваріть її. Адже дитина не хотіла загубитись.

Якщо ви побачили дитину без супроводу дорослих – дві поради для небайдужих:

– переконайтеся, що малеча дійсно сама. Можливо, хтось із тих, хто супроводжує її, відійшов. Варто попитати людей навколо;

– якщо все ж таки дитина загубилась, відведіть її до найближчого відділення поліції або зверніться до представників влади

Шановні батьки та дорослі, як тільки вам стало зрозуміло, що дитина самотня або зникла (вимкнений телефон, дитини не має у звичному місці, де вона мала знаходитися, не прийшла вчасно додому або до місця призначення), негайно повідомляйте про це в поліцію: у найближчий відділок, на спецлінію 102 або на урядову телефонну «гарячу лінію» Національної поліції України за номером

0-800-50-0202.

Також працює Telegram – бот для пошуку зниклих дітей http://t.me/.poshukditei_bot, які зникли або з якими втрачено зв’язок під час вторгнення рф в Україну.

тел.: (05151)-91-661, (063)-94-21-430 та 102.


20.06.2023

Будьте обачні.

Шахрайські схеми:

:


23.05.2023

Поліція застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників державних установ.
Поліцейські закликають мешканців Корюківського району: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з негайним переведенням коштів. Представляючись співробітниками державних установ, шахраї намагаються ввести вас в оману, щоб заволодіти вашими грошима.
До Корюківського РВП ГУНП в Чернігівській області з письмовою заявою звернулись два жителі Корюківщини з приводу того, що невідомі особи шляхом обману та з використанням підроблених документів, з метою заволодіння чужим майном намагаються неправомірно отримати кошти від фізичних та юридичних осіб.
З вищевказаною метою , діючи від ім’я заявника, шляхом підроблення бланку та печатки Корюківської районної військової адміністрації, підпису заявника невстановлені особи звернулися до ряду фізичних та юридичних осіб Корюківського району з проханням надати «благодійну грошову допомогу Збройним Силам України». Дані факти внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Поліція Корюківського району наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з негайним переведенням коштів. Представляючись співробітниками державних установ, шахраї намагаються ввести вас в оману щоб заволодіти вашими грошима.
Розповсюдьте інформацію про цю шахрайську схему серед своїх родичів та близьких, особливо людей похилого віку.


17.01.2023

Корюківський РВП ГУНП в Чернігівській області повідомляє, що територію Корюківської ТГ яка включає в себе м.Корюківку та 15 старостинських округів, а саме : ( Олександрівський, Тютюнницький, Домашлинський, Брецький, Будянський, Савинківський, Хотіївський, Рейментарівський, Сядринський, Рибинський, Перелюбський, Прибинський, Охрамієвицький, Наумівський,  та Забарівський округи)  обслуговує  5 дільничних офіцерів поліції сектору превенції Корюківського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області:

-Старший дільничний офіцер поліції капітан поліції Мірошниченко Олександр Сергійович

-Дільничний офіцер поліції капітан поліції Олійник Анатолій Миколайович

-Дільничний офіцер поліції капітан поліції Кожушко Микола Вікторович

-Дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Сивченко Володимир Арсенійович

-Дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Кривенко Денис Анатолійович

Так протягом 2022 року дільничними офіцерами поліції було проведено ряд заходів по охороні публічного порядку, розглянуто – 137 звернень громадян, а також проведені різноманітні попереджувальні та профілактичні рейдові заходи впливу стосовно осіб які порушували публічний порядок.

Також в 2022 році дільничними офіцерами поліції  на території Корюківської  ТГ було розкрито – 41 кримінальне правопорушення такі як (крадіжки, нанесення легких тілесних ушкоджень, незаконне проникнення до житла, зберігання наркотичних речовин, тощо) які направлені до суду.
Протягом звітного періоду дільничними офіцерами поліції було притягнуто до адміністративної відповідальності за різні правопорушення – 720 осіб з них :
– За появу в нетверезому стані в громадських місцях – 198;
– За зберігання самогону – 58;
– За придбання самогону  – 184;
– За вчинення насильства в сім’ї – 66;
– За вчинення дрібного хуліганства – 9;
– За скоєння дрібної крадіжки – 2;
– За паління тютюнових виробів у громадських місцях – 86;
– інші адміністративні правопорушення – 117.

На профілактичному обліку у дільничних офіцерів поліції  перебуває – 108 осіб :

  • Раніше судимих – 19.
  • Домашніх кривдників – 89;

За ініціативою дільничних офіцерів поліції протягом минулого року відносно  6-ти раніше судимих було встановлено адміністративний нагляд а також 2-м раніше судимим було продовжено адміністративний нагляд з приміненням встановлених законом обмежень.

Між дільничними офіцерами поліції Корюківського РВП  та керівництвом ТГ, працівниками підприємств, організацій та старостами налагоджена співпраця. Останні, в міру можливостей, допомагають дільничним  офіцерам  поліції, надають допомогу в охороні публічного порядку та боротьбі зі злочинністю.


19.01.2022

Корюківський РВП ГУНП в Чернігівській області повідомляє, що територію Корюківської ОТГ яка включає в себе м.Корюківку та 15 старостинських округів, а саме: (Олександрівський, Тютюнницький, Домашлинський, Брецький, Будянський, Савинківський, Хотіївський, Рейментарівський, Сядринський, Рибинський, Перелюбський, Прибинський, Охрамієвицький, Наумівський,  та Забарівський округи)  обслуговує  4 дільничні офіцери поліції сектору превенції Корюківського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області:

– Старший дільничний офіцер поліції капітан поліції Курбаков Володимир Анатолійович

– Дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Сивченко Володимир Арсенійович

– Дільничний офіцер поліції капітан поліції Олійник Анатолій Миколайович

– Дільничний офіцер поліції капітан поліції Мірошниченко Олександр Сергійович.

Так протягом 2021 року дільничними офіцерами поліції було проведено ряд заходів по охороні публічного порядку, розглянуто – 295 звернень громадян, а також проведені різноманітні попереджувальні та профілактичні рейдові заходи впливу стосовно осіб які порушували публічний порядок.

Також в 2021 році дільничними офіцерами поліції  на території Корюківського ОТГ було попереджено та розкрито – 59 кримінальних правопорушень таких як (крадіжки, нанесення легких тілесних ушкоджень, незаконне проникнення до житла, зберігання наркотичних речовин, шахрайство, привласнення грошових коштів тощо) які наданий час направлені до суду.

За 2021 рік дільничними офіцерами поліції було притягнуто до адміністративної відповідальності за різні правопорушення – 822 особи з них:
– За появу в нетверезому стані в громадських місцях – 231;
– За зберігання самогону – 24;
– За придбання самогону  – 120;
– За вчинення насильства в сім’ї – 84;
– За вчинення дрібного хуліганства –17;
– За скоєння дрібної крадіжки – 10;
– За порушення карантинних обмежень – 33;
– За паління тютюнових виробів у громадських місцях – 50;
– інші адміністративні правопорушення – 253.

На профілактичному обліку у дільничних офіцерів поліції  перебуває – 113 осіб:
– Раніше судимих – 24.
– Сімейних дебоширів – 89;

Між дільничними офіцерами поліції Корюківського РВП  та керівництвом ОТГ, працівниками підприємств, організацій та старостами налагоджена співпраця. Останні, в міру можливостей, допомагають дільничними офіцерами  поліції, надають допомогу в охороні публічного порядку та боротьбі зі злочинністю.


 

ukУкраїнська