Розділи порталу







Погода

Інформує районний центр зайнятості

28.02.2020

УВАГА!!!

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ!!!

Вам за 45 і Ви маєте потребу підвищити власну конкурентоспроможність на ринку праці???

Чернігівська обласна служба зайнятості

пропонує Вам отримати ваучер для навчання

за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття,

КУХАР, КОНДИТЕР, МОНТАЖНИК ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ, ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК, ЕЛЕКТРОМОНТЕР, МОНТАЖНИК СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ БУДІВЕЛЬ, ШВАЧКА, СТОЛЯР ТА БАГАТО ІНШИХ ПРОФЕСІЙ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В ПРІОРИТЕТНИХ ВИДАХ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Ви може отримати як нову професію, так і підвищити існуючу кваліфікацію!!!

Гнучкі форми навчання дозволять Вам впевнено пройти відповідну підготовку !!!

Основні вимоги до кандидатів на отримання ваучера та подальше навчання:

  • вік: старше 45 років (до досягнення встановленого законодавством пенсійного віку);
  • страховий стаж: понад 15 років;
  • наявність професійно-технічної або вищої освіти;
  • не перебувати на обліку в службі зайнятості як зареєстрований безробітний.

Крім того, за окремих умов, ваучер на навчання можуть отримати:

  • особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку зі скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я;
  • особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції;
  • внутрішньо переміщені особи.

За детальними консультаціями звертатися до Корюківського центру зайнятості

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ДОПОМОЖЕ У ВАШОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ РОЗВИТКУ!!!


24.12.2019

В Корюківській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості традиційно в грудні серед учнів молодого шкільного віку відбувся конкурс дитячого малюнку «Професія моєї мрії». Захід проводився з метою розвитку творчих здібностей дітей та розширення уяви підростаючого покоління про світ професій, їх актуальність на ринку праці.

На розгляд журі представлено 76 найкращих малюнки учнів початкових класів з різних шкіл району. На папері школярі зобразили своє бачення майбутньої професії. В приміщенні центру зайнятості була організована і діє виставка маленьких митців.

Дивлячись на розмаїття професій, представлених на конкурсі, серед яких і лікарі, і кухарі, і ветеринар, і стюардеса, будівельники, програмісти, водії, пожежники,  та інші, можна з упевненістю сказати, що діти Корюківщини чудово орієнтуються у світі професій. Більше того, вони творчо мріють про певну професію.

Конкурсне журі, до якого ввійшли представники центру зайнятості, відділу освіти Корюківської МР, райдержадміністрації та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді довго обирали переможців конкурсу, адже всі роботи були «найкращі». Проте місця розподілились так:

Гран-прі конкурсу

1.  Харченко Маргарита Федорівна – 3 клас, Наумівська ЗОШ І–ІІІ ст. – «Гімнастка»

Перші три почесні місця зайняли:

 1. Федченко Тимофій – 2 клас, Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст. – «Пожежник»

 2. Нагорний Костянтин – 2 клас, Прибинська ЗОШ І-ІІ ст. – «Прикордонник»

 3. Онопченко Яна Едуардівна – 2 клас, Савинська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Хімік».

Глядацькі симпатії отримала:

 1. Отрошевська Єва Олегівна – 4-Б клас, Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Модель»

Також журі конкурсу відзначило ще 71 роботу учнів:

1 Кожем’яко Крістіна 3 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Лікар”
2 Пархоменко Максим Геннадійович 3 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Програміст”
3 БабичАнастасія Олександрівна 2 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 “Кондитер”
4. Шматок Софія 4 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Медсестра
5. Максименко Ангеліна 4 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 “Художник”
6. Клименко Денис Михайлович 2 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Військовий”
7. Бойко Катерина 2 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Балерина”
8. Пружина Віталій 2 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 “Програміст”
9. Сорока Максим Ігорович 2 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Продавець”
10. Царик Маргарита Олександрівна 4 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Перукар”
11. Радченко Ярослав Денисович 4-Б кл. Холминська ЗОШ І-ІІІ ст. “Повар”
12. Литвиненко Єгор 1 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Продавець”
13. Пилипець Валерія 4 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Художник”
14. Васюк Максим Вікторович 3 кл. Савинська ЗОШ І-ІІІ ст. “Тракторист
15. Деменкова Анастасія Максимівна 1 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Учитель”
16. Сірий Сергій 3 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Дід Мороз”
17. Кузьмичов Микита Сергійович 4-Б кл. Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 “Космонавт”
18. Рябов Артем Андрійович 4 кл. Забарівська І-ІІ ст. “Поліцейський”
19. Євменова Софія Сергіївна 2 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Лікар”
20. Рябець Марія 4 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Співачка”
21. Буряк Артем Леонідович 3 кл. Холминська ЗОШ І-ІІІ ст. “Програміст”
22. Андрушко Олександр Романович 2 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст.
23. Борисенко Кирил 3 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Будівельник”
24. Каймова Олександра Михайлівна 2 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Лікар”
25. Федченко Тимофій 2 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Пожежник”
26. Макаренко Руслан Васильович 2 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Пожежник”
27. Кравченко Анна Юріївна 3 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Учитель”
28. Бабич Гліб Романович 2 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Програміст”
29. Ворона Дмитро Юрійович 3 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Будівельник”
30. Забаровська Євгенія 4 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Дизайнер одягу”
31. Тихоновська Єлизавета 2 кл 2 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Кондитер”
32. Волохіна Кароліна Сергіївна 4 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Швея”
33. Остапенко Ерік Олександрович 3 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Будівельник”
34. Рябець Дмитро 2 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Таксист”
35. Мартинович Валерія 4 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Вчитель”
36. Сірий Сергій 3 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Рятувальник”
37 Киянець Андрій 4 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Будівельник”
38 Артьомова Ярослава 3 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Пожежник”
39 Терещенко Дарія Дмитрівна 4 кл. Забарівська І-ІІ ст. “Продавець”
40 Сотник Юлія Олегівна 4-Б кл. Холминська ЗОШ І-ІІІ ст. “Модельєр”
41 Варзарь Юлія Іванівна 3 кл. Савинківська ЗОШ І-ІІІ ст. “Кухар”
42 Кабрель Кирило Володимирович 1 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Поліцейський”
43 Рудя Богдан 4 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Боксер”
44 Іллюшко Катерина Ігорівна 2 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Стоматолог”
45 Пулеко Олена 4 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Співачка”
46 Жара Ірина Дмитрівна 2 кл. Забарівська І-ІІ ст. “Швачка”
47 Юрченко Вікторія 3 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Лікар”
48 Рябець Анастасія 4 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Провізор”
49 Мартинович Валерія 4 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Дизайнер одягу”
50 Макуха Вероніка 2 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Дизайнер одягу”
51 Помаз Софія Павлівна 3 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Співачка”
52 Кузьменко Поліна Валеріївна 3 кл Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Учитель”
53 Тимченко Марія Ігорівна 4 кл. Савинківська ЗОШ І-ІІІ ст. “Лікар”
54 Макаренко Віталій 3 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Будівельник”
55 Середа Єва 4 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Стюардеса”
56 Максименко Ангеліна 4 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Ветеринар”
57 Батюк Андрій 1 кл. Прибинська ЗОШ І-ІІ ст. “Водій”
58 Тищенко Єлизавета 4 кл. Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Модель”
59 Окунь Валерія Андріївна 1 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Модель”
60 Бровенко Уляна Володимирівна 4 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Художник”
61 Рудий Данило 2 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Футболіст”
62 Мельник Валерія Євгеніївна 2 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Манікюрник”
63 Бобровник Анна 2 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Швея”
64 Милейко Ангеліна Григорівна 2 кл. Савинківська ЗОШ І-ІІІ ст. “Балерина”
65 Кулага Костянтин Сергійович 2 кл. Савинківська ЗОШ І-ІІІ ст. “Вчитель фізичної культури”
66 Білий Іван 4 кл. Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Будівельник”
67 Дзюба Катерина 4 кл. Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Артистка”
68 Осипенко Артем Олександрович 4 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Футболіст”
69 Халімон Дар’я 3 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Ветеринар”
70 Бороліс Іван Олександрович 4 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Вчитель”
71 Шевченко Аліна 2 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Продавець”

Всі учасники конкурсу малюнка «Професія моєї мрії» нагороджені грамотами та призами.
В конкурсі прийняли участь учні Корюківських ЗОШ № 2 та № 4, Сядринської, Савинківської, Охрамієвицької, Прибинської, Перелюбської, Білошицькослобідської, Забарівської, Наумівської, Олександрівської та Холминської ЗОШ.

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання









Портал об’єднаних громад України





Анонси

19 березня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання


Графік сходів громадян у населених пунктах Корюківської міської територіальної громади у 2020 році

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031