Розділи порталуПогода

Інформує районний центр зайнятості

26.08.2020

Обирай можливості –
працюй легально!

 Робота в легальному полі – надійно та вигідно…

 На це орієнтує своїх клієнтів державна служба зайнятості та пропонує скористатися найбільшою базою легальної роботи в межах країни, яка знаходиться у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості https://chg.dcz.gov.ua/.

Варто пам’ятати, що легальна робота – це належно оформлені трудові відносини, які являються гарантією соціального захисту найманих працівників. Ті ж, хто обирає інший шлях, багато втрачають.

По-перше, у них не буде запису в трудовій книжці за цей період роботи.

По-друге, оскільки роботодавець не сплачує за них внески до пенсійного фонду, в подальшому це негативно позначиться на розмірі пенсії.

По-третє, у разі вимушеного безробіття цей період роботи не буде зараховано до страхового стажу, що суттєво вплине на розмір допомоги по безробіттю.

Перелік можемо продовжити: їм не варто розраховувати на відпустку, оплату лікарняного листка у разі хвороби, будь-які гарантії для отримання страхових виплат при нещасному випадку на виробництві або професійному захворюванні. Та й, зрештою, відсутність трудового договору може взагалі позбавити працівника зароблених у роботодавця коштів.

Не у виграші опиняються і роботодавці, які працюють «в тіні». Адже це може суттєво зашкодити іміджу та репутації надійного партнера. Крім того, за кожного неоформленого працівника законодавством передбачено чималі штрафні санкції, що може негативно вплинути на фінансову спроможність бізнесу.

Врешті-решт, тіньова зайнятість шкодить суспільству в цілому. Адже держава втрачає значну частину податкових надходжень, що підриває систему соціальних фондів. А це, в свою чергу, відображається на якості життя й вирішенні соціальних проблем громадян. Про це варто пам’ятати!


14.08.2020

Якщо ви працюєте, ви – не безробітний!

Працювати і одночасно перебувати на обліку в службі зайнятості – заборонено законодавством. На те він і статус безробітного. Але інколи люди ігнорують цю заборону. Чим загрожує зловживання статусом безробітного, як служба зайнятості виявляє порушників? Про це розповідає директор Корюківської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Олена Тихоновська.

– Олено Миколаївно, розкажіть, будь ласка, що таке зловживання статусом безробітного? Як це трапляється і чи попереджаються безробітні про наслідки?

– Відповідно до Закону України “Про зайнятість населення” статус безробітного може набути особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи.

Статус безробітного надається громадянам за їх особистою заявою. Там людина зазначає, що не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, у тому числі не забезпечує себе роботою самостійно.

У день реєстрації в службі зайнятості громадянина як безробітного особистий консультант ознайомлює його з правами та обов’язками зареєстрованого безробітного. При цьому наголошується на відповідальності за подання до служби зайнятості недостовірних даних та документів.

Слід зауважити, що факт незаконного отримання допомоги по безробіттю і зловживання офіційним статусом безробітного може бути виявлений як при реєстрації, так і протягом усього періоду безробіття.

Ці питання також постійно обговорюються на інформаційно-роз’яснювальних семінарах та при індивідуальних зустрічах з клієнтами.

Безробітний повинен повідомити свого кар’єрного радника про працевлаштування: укладання трудового договору чи цивільно-правового, підписання контракту, започаткування власної справи, отримання соціальних виплат. У разі виїзду безробітного за межі України з метою працевлаштування чи здійснення іншої діяльності, спрямованої на отримання прибутку, така особа також зобов’язана повідомити про це державну службу зайнятості.

Відповідальність за достовірність поданих до центру зайнятості даних і документів покладається на безробітного.

– Як можна дізнатися, що людина працює, перебуваючи на обліку?

– Передусім ми користуємося даними про особу з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та Єдиним державним реєстром страхувальників, звіряється термін перебування в трудових відносинах чи виконання робіт за цивільно-правовими договорами в того чи іншого роботодавця (як на підприємстві, так і в приватного підприємця), причина звільнення особи з останнього місця роботи, отримані особою доходи (під час роботи та під час перебування на обліку в службі зайнятості), сплата страхових внесків та інше.

Інформація про такі факти, зокрема, може надійти від органів Держпраці, які проводять контрольні заходи щодо легалізації трудових відносин.

За даними верифікації з Міністерства фінансів України отримуємо інформацію про соціальні виплати, зокрема, на догляд за дитиною – інвалідом, особою похилого віку, яка за медвисновком потребує стороннього догляду, пенсії та інше.

У разі виявлення розбіжностей починається процедура розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплат матеріального забезпечення безробітним. Кожний випадок розглядається на засіданні відповідної комісії, яка приймає рішення щодо необхідності здійснення перевірок безпосередньо в роботодавців.

У будь-якому випадку інформація щодо отриманого доходу під час перебування на обліку рано чи пізно обов’язково надійде до служби зайнятості і неправомірно отримана допомога по безробіттю та вартість соціальних послуг буде стягнута відповідно до норм чинного законодавства.

– Як покарають такого «безробітного»?

– У разі встановлення службою зайнятості належності безробітного до категорії зайнятих, такій особі припиняється реєстрація безробітного згідно з Законом України “Про зайнятість населення”, а сума незаконно виплаченої допомоги по безробіттю та вартість наданих соціальних послуг (професійне навчання та участь у громадських роботах) підлягає поверненню до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з моменту виникнення обставин, що впливають на умови виплати їй забезпечення.

Якщо відомості про доходи особи, на підставі яких призначено матеріальне забезпечення, є недостовірними з вини роботодавця, то центр зайнятості проводить перерахунок допомоги з дня її призначення, а суми незаконно виплачених коштів повертаються роботодавцем.

А якщо людина відмовляється добровільно повертати кошти?

– У разі відмови особи повернути кошти добровільно, стягнення їх відбувається в судовому порядку відповідно до законодавства. Але тоді борг може значно зрости. Це пов’язано зі сплатою безробітним судового збору, а це 1,5% ціни позову, але не менше одного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року. На 01.01. 2020 – це 2102 грн.

У випадку стягнення заборгованості органами державної виконавчої служби після винесення рішення суду, додатково стягується виконавчий збір у розмірі 10% від суми стягнення та авансовий внесок у розмірі 2% від суми боргу.

На жаль, не всі ще усвідомлює всю ступінь відповідальності за обман державної служби зайнятості. Варто також зазначити, що такі особи можуть бути притягнуті також до кримінальної відповідальності. Такі обманні дії громадян кваліфікуються за статтею 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України і стають підставою для призначення сплати значного штрафу, громадських робіт або реального обмеження волі.

– Чи зможе така людина знову зареєструватися в службі зайнятості?

– Так, але наступна реєстрація можлива не раніше, ніж через 90 календарних днів від дня припинення реєстрації. Однак за умови, що незаконно отримані кошти на той час будуть відшкодовані в повному обсязі.

– Отже, працювати і при цьому отримувати допомогу по безробіттю не можна. Чи все ж таки є виключення, тобто є робота, яку може виконувати безробітний?

– Є. Це, насамперед, громадські роботи, на які безробітних направляє служба зайнятості. З особами, які беруть участь у них, укладаються строкові трудові договори. Тривалість цих робіт сумарно протягом року не може перевищувати 180 календарних днів.

А ще – участь у виборах. Згідно з Виборчим кодексом України виконання робіт, пов’язаних з підготовкою і проведенням місцевих виборів, виборів депутатів та Президента України, не є підставою для припинення реєстрації безробітних або припинення виплати їм допомоги по безробіттю.

– Скільки цього року безробітних на Чернігівщині незаконно отримували допомогу по безробіттю?

– Випадки, коли людина реєструється в службі зайнятості як безробітна, та паралельно отримує дохід не поодинокі. Протягом І півріччя 2020 року в області виявлено 42 особи, які неправомірно отримали кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у сумі 164,9 тис. грн. Добровільно відшкодовано 109,3 тис. грн. До суду подано 1 позов на суму 27,7 тис. грн.

– Що ви порадите безробітним, щоб випадково вони не опинилися в такій ситуації?

– Головне завдання державної служби зайнятості – допомогти безробітному знайти легальну роботу, роботодавцям – кваліфікованих працівників, а не виплачувати фінансову допомогу. То ж радимо шукачам роботи: якщо звертаєтеся до служби зайнятості – досконало розберіться зі своїми доходами та відомостями, які подаються для призначення матеріального забезпечення та отримання соціальних послуг, задля уникнення негативних наслідків.

Нам усім випало щастя жити у час Інтернету та розвитку комп’ютерних технологій, тому слід усвідомити, що за таких умов приховати будь-які відомості від державних органів неможливо.

Марина Малишева


21.07.2020

Потурбуйся про майбутнє сьогодні –
працюй легально!

Інформація для роздумів тим, хто звик «жити одним днем»…

 

Йдеться про громадян, які, не задумуючись про своє майбутнє, погоджуються працювати без оформлення трудового договору, тобто неофіційно. Вони позбавляють себе належного соціального захисту.

В умовах карантину це відчули на собі ті з них, кому довелося звернутися за допомогою до служби зайнятості. Фахівці пояснюють: період роботи без оформлення трудових відносин з роботодавцем їм не буде зараховано до страхового стажу, що суттєво вплине на розмір допомоги по безробіттю, адже він залежить саме від страхового стажу та розміру заробітної плати за останнім місцем роботи.

Безробітним, страховий стаж яких протягом року, що передував реєстрації особи як безробітної, становить менше 6 місяців, допомога по безробіттю призначається в мінімальному розмірі – на період карантину і протягом 30 днів після його закінчення – 1 тис. грн, надалі – 650 грн.

Молоді люди до 35 років, які не мають страхового стажу, оскільки, можливо, працювали «в тіні», можуть розраховувати на мінімальну допомогу по безробіттю протягом 180 календарних днів. Громадянам же, старше 35 років, без страхового стажу, згідно з чинним законодавством, взагалі не може бути надано статусу безробітного, а отже, й відповідних виплат.

Натомість громадянам, які офіційно працювали та сплачували страхові внески більше 6 місяців протягом року, що передував місяцю реєстрації в службі зайнятості, допомога по безробіттю призначається у розмірі від 1800 грн. до 8788 грн.


23.06.2020

Державна служба зайнятості

Найбільша база можливостей до ваших послуг

Служба зайнятості гарантує легальне працевлаштування та  пропонує скористатися найбільшою базою легальної роботи в Україні www.chg.dcz.gov.ua

У службі зайнятості БЕЗКОШТОВНО вам допоможуть:

 • пройти профдіагностику з метою вибору або зміни професії на затребувану на ринку праці;
 • здобути професію або підвищити кваліфікацію під гарантоване працевлаштування, зокрема у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості;
 • започаткувати власну справу, скориставшись виплатою допомоги по безробіттю одноразово.

НАШ ОРІЄНТИР – ЛЕГАЛЬНА РОБОТА В УКРАЇНІ!

 • Це – державний захист від незаконного звільнення;
 • Це – безпечні умови праці;
 • Це – своєчасно виплачена заробітна плата;
 • Це – соціальний пакет: відпустка, оплата лікарняного, страхові виплати при нещасному випадку на виробництві або професійному захворюванні;
 • Це – належна матеріальна підтримка у період вимушеного безробіття;
 • Це – достойна пенсія.

обирай можливості – працюй легально!


10.06.2020

ФОПи, які не мають найманих працівників, можуть скористатися фінансовою підтримкою на час карантину

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

Такі зміни стали можливими завдяки урядовим ініціативам, а саме – ухваленню Постанови КМУ від 03.06.2020 р. № 453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Днями, а саме: 6 червня відповідні законодавчі зміни набрали чинності.

Як отримати допомогу ФОПам?

Звернутися до центру зайнятості/філії за місцем сплати ЄВ та подати необхідний пакет документів.

Упродовж якого часу можна оформити допомогу?

Протягом 90 днів з моменту призупинення чи скорочення діяльності.

Якою є сума допомоги по частковому безробіттю для ФОПів? 

Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць.

На який період можна отримати допомогу по частковому безробіттю?

Допомога надається на період  призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Чи оподатковується допомога по частковому безробіттю?

З допомоги не сплачується податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

За більш детальними консультаціями щодо оформлення допомоги по частковому безробіттю звертайтеся до центру зайнятості/філій Чернігівського обласного центру зайнятості за телефонами, які можна знайти на нашому сайті за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua/storinka/kontaktni-telefony


17.04.2020

Легалізація праці

Головною метою служби зайнятості є максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, сприяння легалізації найманої праці та працевлаштування шукачів роботи. Згідно відповідним дорученням уряду активно піднімається питання щодо легалізації трудових відносин. Наразі служба зайнятості проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу, проте органи Держпраці вже мають всі правові підстави накладати штрафи на порушників.

Фахівці служби зайнятості самостійно та разом з представниками Держпраці відвідують роботодавців для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Постійно проводиться обмін інформацією про осіб, які за результатами заходів державного нагляду (контролю) виявлені, як такі, що працюють без укладання трудового договору. На підставі отриманої інформації від Держпраці перевіряються дані на предмет перебування виявлених осіб на обліку в державній службі зайнятості в статусі зареєстрованого безробітного та залучення до активних програм зайнятості населення.

Навесні фахівцями Корюківської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості спільно з інспектором Держпраці, інформаційно-роз’яснювальні роботи проводилися  з роботодавцями зі сфери будівництва. Роз’яснювальна робота з питань неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, зокрема шляхом безпосередніх візитів, проводитиметься  протягом усього 2020 року. Заплановано охопити підприємства у таких сферах: сільське господарство (червень – серпень), транспорт та кур’єрська діяльність (жовтень – листопад).

Увага! З 02.02.2020 року діють нові штрафи у сфері праці.


07.04.2020

Покрокова інструкція щодо реєстрації осіб як безробітних в державній службі зайнятості

(на електронну адресу центру зайнятості)

Кожен центр зайнятості має електронну пошту, на яку можна подати документи для реєстрації як безробітного у державній службі зайнятості. Як це зробити?

Крок 1. Вибір центру зайнятості:

– з наведеного переліку оберіть той центр зайнятості, який зручний для вашої реєстрації та подальшого обслуговування;

– тут же ви знайдете електронну адресу цього центру зайнятості.

Крок 2. Підготовка заяв:

– завантажте форми Заяви про надання/поновлення статусу безробітного та Заяви про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю;

– роздрукуйте заяви;

– заповніть заяви та підпишіть їх (зазначте у заяві ваші актуальні контакти);

– зробіть скан- чи фото-копію підписаних заяв (безкоштовні інтернетдодатки для сканування документів шукайте у Google Play).

Крок 3. Підготовка документів:

– уважно ознайомтеся з переліком документів, необхідних для реєстрації; складіть перелік документів, які необхідні саме вам з урахуванням вашої приналежності до певної категорії осіб;

– зробіть скан- або фото-копії своїх документів.

Крок 4. Формування пакету документів:

– оформлені заяви та підготовлені документи сформуйте в єдиний архівний файл.

Крок 5. Подання документів:

– надішліть сформований архівний файл на електронну адресу обраного вами центру зайнятості. Нагальне прохання: Подавайте документи, у тому числі електронною поштою, у робочі години робочих днів! Крок 6. Надання статусу безробітного:

– чекайте відповіді центру зайнятості щодо прийнятих рішень (електронною поштою або телефоном).

Крок 7. Тримайте зв’язок з вашим кар’єрним радником. Також, шукайте додаткову та актуальну інформацію на офіційних сайтах державної служби зайнятості “Єдине соціальне середовище”, “Освітній портал”, “Профорієнтація та розвиток кар’єри” та на верифікованій Фейсбук-сторінці державної служби зайнятості. Звертаємо вашу увагу! Заявник несе відповідальність за достовірність та повноту поданих відомостей та документів. Відповідно до вимог Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 19.09.2018 № 792 після завершення карантину або надзвичайної ситуації, впродовж 10 робочих днів ви маєте подати до центру зайнятості оригінали документів, необхідні для надання статусу безробітного (пункти 17-19 Порядку). Цей період може бути продовжений з урахуванням поважної причини, передбаченої пунктом 28 Порядку. При цьому, доводимо до вашого відома, що центр зайнятості виконує свої повноваження щодо здійснення верифікації поданих вами документів та розслідування страхового випадку.


28.02.2020

УВАГА!!!

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ!!!

Вам за 45 і Ви маєте потребу підвищити власну конкурентоспроможність на ринку праці???

Чернігівська обласна служба зайнятості

пропонує Вам отримати ваучер для навчання

за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття,

КУХАР, КОНДИТЕР, МОНТАЖНИК ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ, ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК, ЕЛЕКТРОМОНТЕР, МОНТАЖНИК СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ БУДІВЕЛЬ, ШВАЧКА, СТОЛЯР ТА БАГАТО ІНШИХ ПРОФЕСІЙ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В ПРІОРИТЕТНИХ ВИДАХ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Ви може отримати як нову професію, так і підвищити існуючу кваліфікацію!!!

Гнучкі форми навчання дозволять Вам впевнено пройти відповідну підготовку !!!

Основні вимоги до кандидатів на отримання ваучера та подальше навчання:

 • вік: старше 45 років (до досягнення встановленого законодавством пенсійного віку);
 • страховий стаж: понад 15 років;
 • наявність професійно-технічної або вищої освіти;
 • не перебувати на обліку в службі зайнятості як зареєстрований безробітний.

Крім того, за окремих умов, ваучер на навчання можуть отримати:

 • особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку зі скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я;
 • особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції;
 • внутрішньо переміщені особи.

За детальними консультаціями звертатися до Корюківського центру зайнятості

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ДОПОМОЖЕ У ВАШОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ РОЗВИТКУ!!!


24.12.2019

В Корюківській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості традиційно в грудні серед учнів молодого шкільного віку відбувся конкурс дитячого малюнку «Професія моєї мрії». Захід проводився з метою розвитку творчих здібностей дітей та розширення уяви підростаючого покоління про світ професій, їх актуальність на ринку праці.

На розгляд журі представлено 76 найкращих малюнки учнів початкових класів з різних шкіл району. На папері школярі зобразили своє бачення майбутньої професії. В приміщенні центру зайнятості була організована і діє виставка маленьких митців.

Дивлячись на розмаїття професій, представлених на конкурсі, серед яких і лікарі, і кухарі, і ветеринар, і стюардеса, будівельники, програмісти, водії, пожежники,  та інші, можна з упевненістю сказати, що діти Корюківщини чудово орієнтуються у світі професій. Більше того, вони творчо мріють про певну професію.

Конкурсне журі, до якого ввійшли представники центру зайнятості, відділу освіти Корюківської МР, райдержадміністрації та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді довго обирали переможців конкурсу, адже всі роботи були «найкращі». Проте місця розподілились так:

Гран-прі конкурсу

1.  Харченко Маргарита Федорівна – 3 клас, Наумівська ЗОШ І–ІІІ ст. – «Гімнастка»

Перші три почесні місця зайняли:

 1. Федченко Тимофій – 2 клас, Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст. – «Пожежник»

 2. Нагорний Костянтин – 2 клас, Прибинська ЗОШ І-ІІ ст. – «Прикордонник»

 3. Онопченко Яна Едуардівна – 2 клас, Савинська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Хімік».

Глядацькі симпатії отримала:

 1. Отрошевська Єва Олегівна – 4-Б клас, Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Модель»

Також журі конкурсу відзначило ще 71 роботу учнів:

1 Кожем’яко Крістіна 3 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Лікар”
2 Пархоменко Максим Геннадійович 3 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Програміст”
3 БабичАнастасія Олександрівна 2 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 “Кондитер”
4. Шматок Софія 4 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Медсестра
5. Максименко Ангеліна 4 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 “Художник”
6. Клименко Денис Михайлович 2 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Військовий”
7. Бойко Катерина 2 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Балерина”
8. Пружина Віталій 2 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 “Програміст”
9. Сорока Максим Ігорович 2 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Продавець”
10. Царик Маргарита Олександрівна 4 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Перукар”
11. Радченко Ярослав Денисович 4-Б кл. Холминська ЗОШ І-ІІІ ст. “Повар”
12. Литвиненко Єгор 1 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Продавець”
13. Пилипець Валерія 4 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Художник”
14. Васюк Максим Вікторович 3 кл. Савинська ЗОШ І-ІІІ ст. “Тракторист
15. Деменкова Анастасія Максимівна 1 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Учитель”
16. Сірий Сергій 3 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Дід Мороз”
17. Кузьмичов Микита Сергійович 4-Б кл. Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 “Космонавт”
18. Рябов Артем Андрійович 4 кл. Забарівська І-ІІ ст. “Поліцейський”
19. Євменова Софія Сергіївна 2 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Лікар”
20. Рябець Марія 4 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Співачка”
21. Буряк Артем Леонідович 3 кл. Холминська ЗОШ І-ІІІ ст. “Програміст”
22. Андрушко Олександр Романович 2 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст.
23. Борисенко Кирил 3 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Будівельник”
24. Каймова Олександра Михайлівна 2 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Лікар”
25. Федченко Тимофій 2 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Пожежник”
26. Макаренко Руслан Васильович 2 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Пожежник”
27. Кравченко Анна Юріївна 3 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Учитель”
28. Бабич Гліб Романович 2 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Програміст”
29. Ворона Дмитро Юрійович 3 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Будівельник”
30. Забаровська Євгенія 4 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Дизайнер одягу”
31. Тихоновська Єлизавета 2 кл 2 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Кондитер”
32. Волохіна Кароліна Сергіївна 4 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Швея”
33. Остапенко Ерік Олександрович 3 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Будівельник”
34. Рябець Дмитро 2 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Таксист”
35. Мартинович Валерія 4 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Вчитель”
36. Сірий Сергій 3 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Рятувальник”
37 Киянець Андрій 4 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Будівельник”
38 Артьомова Ярослава 3 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Пожежник”
39 Терещенко Дарія Дмитрівна 4 кл. Забарівська І-ІІ ст. “Продавець”
40 Сотник Юлія Олегівна 4-Б кл. Холминська ЗОШ І-ІІІ ст. “Модельєр”
41 Варзарь Юлія Іванівна 3 кл. Савинківська ЗОШ І-ІІІ ст. “Кухар”
42 Кабрель Кирило Володимирович 1 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Поліцейський”
43 Рудя Богдан 4 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Боксер”
44 Іллюшко Катерина Ігорівна 2 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Стоматолог”
45 Пулеко Олена 4 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Співачка”
46 Жара Ірина Дмитрівна 2 кл. Забарівська І-ІІ ст. “Швачка”
47 Юрченко Вікторія 3 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Лікар”
48 Рябець Анастасія 4 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Провізор”
49 Мартинович Валерія 4 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Дизайнер одягу”
50 Макуха Вероніка 2 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Дизайнер одягу”
51 Помаз Софія Павлівна 3 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Співачка”
52 Кузьменко Поліна Валеріївна 3 кл Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Учитель”
53 Тимченко Марія Ігорівна 4 кл. Савинківська ЗОШ І-ІІІ ст. “Лікар”
54 Макаренко Віталій 3 кл. Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ст. “Будівельник”
55 Середа Єва 4 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Стюардеса”
56 Максименко Ангеліна 4 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Ветеринар”
57 Батюк Андрій 1 кл. Прибинська ЗОШ І-ІІ ст. “Водій”
58 Тищенко Єлизавета 4 кл. Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Модель”
59 Окунь Валерія Андріївна 1 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Модель”
60 Бровенко Уляна Володимирівна 4 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Художник”
61 Рудий Данило 2 кл. Корюківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 “Футболіст”
62 Мельник Валерія Євгеніївна 2 кл. Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Манікюрник”
63 Бобровник Анна 2 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Швея”
64 Милейко Ангеліна Григорівна 2 кл. Савинківська ЗОШ І-ІІІ ст. “Балерина”
65 Кулага Костянтин Сергійович 2 кл. Савинківська ЗОШ І-ІІІ ст. “Вчитель фізичної культури”
66 Білий Іван 4 кл. Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Будівельник”
67 Дзюба Катерина 4 кл. Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. “Артистка”
68 Осипенко Артем Олександрович 4 кл. Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. “Футболіст”
69 Халімон Дар’я 3 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Ветеринар”
70 Бороліс Іван Олександрович 4 кл. Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. “Вчитель”
71 Шевченко Аліна 2 кл. Білошицькослобідська ЗОШ І-ІІ ст “Продавець”

Всі учасники конкурсу малюнка «Професія моєї мрії» нагороджені грамотами та призами.
В конкурсі прийняли участь учні Корюківських ЗОШ № 2 та № 4, Сядринської, Савинківської, Охрамієвицької, Прибинської, Перелюбської, Білошицькослобідської, Забарівської, Наумівської, Олександрівської та Холминської ЗОШ.

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України

Анонси
Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930