Розділи порталуПогода

Інформує управління соціального захисту населення

Надання одноразової матеріальної допомоги
інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №158 від 28 лютого 2011р. допомога надається :

– у разі тривалої хвороби, смерті близьких родичів (одного з подружжя, батьків, дітей);

– стихійного лиха та інших особливих обставин;

– інвалідам, дітям-інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам , якщо розмір виплат у місяці, що передує місяцю звернення,  не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

Допомога  непрацюючим малозабезпеченим особам надається на підставі особистої заяви, а інвалідам та дітям-інвалідам–на підставі особистої заяви або заяви одного з батьків, опікуна чи піклувальника, поданої органу соціального захисту населення.

Для отримання допомоги непрацюючі малозабезпечені особи до заяви додають копії:

– паспорта;

– пенсійного посвідчення або посвідчення одержувача  державної соціальної допомоги;

– довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

Для отримання допомоги інваліди та діти-інваліди або один із батьків, опікуни чи піклувальники (законні представники) до заяви додають копії :

– паспорта та/або свідоцтва про народження дитини-інваліда (у разі потреби-копії паспорта законного представника та документа , що підтверджує його повноваження);

– довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

– висновку медико-соціальної експертної комісії , лікувально-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей-інвалідів) про встановлення інвалідності.

Допомога надається в разі наявності коштів один раз на рік у розмірі 50 відсотків встановленого законом прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (на момент звернення).

За більш детальною інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації: м. Корюківка, вул. Вокзальна, 9, та за телефоном 21355

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посиланняПортал об’єднаних громад України

Анонси

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.


21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси


Режим роботи ставків на річці Бреч

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30