Інформує управління соціального захисту населення

Надання одноразової матеріальної допомоги
інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №158 від 28 лютого 2011р. допомога надається :

– у разі тривалої хвороби, смерті близьких родичів (одного з подружжя, батьків, дітей);

– стихійного лиха та інших особливих обставин;

– інвалідам, дітям-інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам , якщо розмір виплат у місяці, що передує місяцю звернення,  не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

Допомога  непрацюючим малозабезпеченим особам надається на підставі особистої заяви, а інвалідам та дітям-інвалідам–на підставі особистої заяви або заяви одного з батьків, опікуна чи піклувальника, поданої органу соціального захисту населення.

Для отримання допомоги непрацюючі малозабезпечені особи до заяви додають копії:

– паспорта;

– пенсійного посвідчення або посвідчення одержувача  державної соціальної допомоги;

– довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

Для отримання допомоги інваліди та діти-інваліди або один із батьків, опікуни чи піклувальники (законні представники) до заяви додають копії :

– паспорта та/або свідоцтва про народження дитини-інваліда (у разі потреби-копії паспорта законного представника та документа , що підтверджує його повноваження);

– довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

– висновку медико-соціальної експертної комісії , лікувально-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей-інвалідів) про встановлення інвалідності.

Допомога надається в разі наявності коштів один раз на рік у розмірі 50 відсотків встановленого законом прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (на момент звернення).

За більш детальною інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації: м. Корюківка, вул. Вокзальна, 9, та за телефоном 21355

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Вересень 2019
« Сер