Розділи порталу







Погода

Депутатський склад

Склад Корюківської міської ради

Результати виборів 18.12.2016 року

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові Межі виборчого округу Місце роботи, посада
Корюківська районна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
1. Василець Ніна Вікторівна с.Бреч; с.Гуринівка; с.Лубенець; с.Нова Гуринівка; с.Озереди; с.Ховдіївка Наумівський старостинський округ, діловод
2. Одноралов Едуард Леонідович м.Корюківка – вул.Зарічна; пров.Зарічний; вул.Вокзальна: 1 – 9; вул.Передзаводська ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП», провідний юрисконсульт
3. Милейко
Сергій
Олександрович
м.Корюківка – вул.Шевченка: 33, 35, 37, 39, 41 – 55, 57, 59 – 69/2; вул.Поліська; вул.Чехова Корюківська ЦРЛ, лікар-хірург
4. Лещенко Світлана Віталіївна м.Корюківка – вул.Бульварна КУ «Корюківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Корюківської районної ради, головний лікар
5.

Рачек Анатолій Євгенович

м.Корюківка – пров.Бульварний: 1 – 3, 5, 7, 9, 13 – 15А; вул.Слов’янська; вул.Спортивна; вул.Червонохутірська: 1 – 27, 29, 28, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Шевченка: 56, 58, 71, 73 Пенсіонер
6.

Лашко Максим Борисович

м.Корюківка – вул.Гагаріна; пров.Гагаріна; вул.Червонохутірська: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 – 139; вул.Суворова; пров.Суворова; вул.Стржалковського; пров.Стржалковського; с.Трудовик ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП», заступник начальника дільниці тепловодопостачання
7.

Кугук Ірина Іванівна

м.Корюківка – вул.Братчикова; вул.Василя Журби; вул.Ринкова; вул.Соборна: 1 – 145, 147, 149 – 149Б, 151 – 151А, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183 – 183А, 185, 187, 189 ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП», головний бухгалтер
8. Ічанська Марина Сергіївна м.Корюківка – вул.Вокзальна: 19 – 106А; пров.Вокзальний; вул.Індустріальна; пров.Індустріальний; вул.Мічуріна; пров.Мічуріна; вул.Озерна; вул.Зелена ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП», фахівець з комп’ютерної графіки служби дизайнера
9.

Бабич Сергій Володимирович

м.Корюківка – вул.Зої Космодем’янської; вул.Патріотів; вул.Воїнів Інтернаціоналістів; вул.Шевченка: 72, 74 – 104, 106, 108, 110, 112, 114, ЦРЛ 101 ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП», технічний директор
10. Шматок Геннадій Павлович м.Корюківка – вул.Дачна; пров.Дачний; вул.Дудка; пров.Дудка; вул.Пушкіна; пров.Пушкіна; вул.Соборна: 146, 148, 150, 152 – 152А, 154 – 154А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190-241 ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП», начальник дільниці тепловодопостачання
11. Карасьов Юрій Валентинович м.Корюківка – вул.Паркова; вул.Миру; вул.Шевченка: 1 – 32, 34, 36, 38, 38А, 40; пров.1 Шевченка; пров.2 Шевченка; вул.Садова; пров.1 Садовий; пров.2 Садовий; вул.Робітнича ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП», електромонтер
Корюківська районна партійна організація Аграрної партії України
1. Левицький Олександр Сергійович с.Тютюнниця; с.Костючки; с.Кугуки; с.Самсонівка; с.Сахутівка Агрокомпанія «Урожай», директор
2. Симончук Світлана Валентинівна с.Сядрине; с.Будище; с.Самотуги; с.Тельне Тимчасово не працююча
3. Солодка Наталія Юріївна с.Буда; с.Маховики; с.Петрова Слобода; с.Соснівка; с.Шишка Будянська сільська рада, секретар ради
4. Левченко Олександр Григорович с.Рейментарівка; с.Гутище; с-ще.Довга Гребля; с.Заляддя; с.Олійники; с.Хотіївка Управління поліції охорони в Чернігівській області, завідувач сектору обслуговування технічних засобів
5.

Плющ Анастасія Вікторівна

м.Корюківка – вул.Молодіжна; вул.Каштанова; вул.Новоселівка; вул.Шкільна; вул.Прорізна;  вул.Сонячна; пров.Шкільний; вул.8 Березня ПСП «Червоний маяк», головний юрисконсульт
Корюківська місцева організація Радикальної Партії Олега Ляшка
1. Станіславський Максим Ігорович с.Наумівка – вул.Шевченка; вул.Польова; вул.Стрільця Фізична особа – підприємець
2. Лисиця Артем Олександрович м.Корюківка – вул.Довженка Олександра; вул.Дружби; вул.Енергетична; вул.Європейська; вул.Перемоги: 21 – 101; пров.1 Перемоги; пров.2 Перемоги; вул.Лісова; вул.Чернігівська: 11 – 96 Тимчасово не працюючий
3. Матюха Олексій Олегович м.Корюківка – вул.Першотравнева; вул.Сіверська; пров.Сіверський; вул.Чернігівська: 1 – 10; вул.Шевченка: 105, 107, 109, 111, 113, 115 – 280 Фізична особа – підприємець
Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Корюківському районі
1. Тарасенко Василь Олексійович м.Корюківка – вул.Івана Франка; пров.Бульварний: 4, 6, 8, 10; пров.Івана Франка Корюківська ЦРЛ, завідуючий стоматологічним відділенням
2. Сорока Ігор Миколайович м. Корюківка – вул.Кошового; вул.Єсеніна; вул.Незалежності; вул.Весняна; вул.40 років Перемоги Корюківське відділення поліції Менського ВП ГУНП в Чернігівській області, старший дільничний інспектор
Корюківська районна партійна організація політичної партії «Наш край»
1. Земляний Олег Васильович м.Корюківка – вул.Валентини Ткаченко; вул.Гетьмана Сагайдачного; вул.Польова; вул.Лесі Українки; пров.1 Лесі Українки; пров.2 Лесі Українки; пров.3 Лесі Українки Фізична особа – підприємець
2. Олійник Світлана Олександрівна м.Корюківка – вул.Свободи;  пров.Свободи; вул.Осіння; вул.Партизанська; вул.Малинова; вул.Піщана; вул.Нова; вул.Мирна; вул.Гоголя; вул.Лермонтова; вул.Вишнева; вул.Лугова; вул.Бібліотечна; пров.Бібліотечний; вул.Набережна; вул.Калинова; вул.Маяковського Корюківська міська рада, секретар ради
Корюківська районна організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
1. Байдак Микола Богданович м.Корюківка – вул.Богдана Хмельницького; вул.Перемоги: 1А – 20; вул. Вознесенська; вул.Земська; вул.Чкалова; вул.Галини Костюк; пров.Галини Костюк; вул.Корнієвського; пров.Корнієвського; вул.Українська Музейно-меморіальний комплекс пам’яті, головний бухгалтер
2.

Чепа Валерій Віталійович

с.Забарівка; с.Воловики; с.Кирилівка; с.Нова Буда ТОВ «Забарівське», агроном
Корюківська районна організація Політичної партії «Народний фронт»
1.

Лебех Віктор Миколайович

с.Наумівка – вул.Бородавко; вул.Корня; вул.Лучка; вул.Орловського; вул. Паризанська; вул.Пекельного; вул.Садова; с.Андроники; с.Високе; с.Переділ; с.Турівка АЗС ТОВ «Пульс», оператор

Мапа міста
Мапа міста
Корисні посилання






Портал об’єднаних громад України





Анонси

14 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться урочиста зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.


20 грудня о 10.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться засідання 20 сесії міської ради сьомого скликання.

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31