oblrada

Адреса: 15300 м. Корюківка, Чернігівська область, вул.Бульварна, 6

Телефон: +38 04657 21645

Факс: +38 0465721476

Особистий прийом громадян: кожний понеділок з 9.00. до 13.00. год.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік

Біографія

Народилася 30 липня 1966 року у м.Корюківка Чернігівської області. Громадянка України.

Освіта: повна вища, з 1986 року по 1991 рік навчалася у Київському державному університеті ім. Т.Г. Шевченка , спеціальність: історик; з 2000 по 2002 рік навчання в Чернігівському технологічному університеті, спеціальність: облік і аудит

Трудова діяльність: з 1983 рік по 1986 рік – сортувальниця цеху ширвжитку Корюківської фабрики технічних паперів; з 2002 року по 2006 рік – бухгалтер по нарахуванню заробітної плати ТОВ «Металіст». З 2006 року начальник відділу ( головний бухгалтер ) Корюківської міської ради. З 2007 року керуюча справами ( секретар ) виконавчого комітету

Основні функції та напрямки роботи:

– здійснює формування планів роботи виконкому на підставі пропозицій спеціалістів та членів виконкому.

– безпосередньо займається розробленням проектів нормативно – правових актів, які приймаються міською радою та її виконавчим комітетом, проводить експертизу таких актів.

– здійснює господарське, матеріально – технічне та соціальне забезпечення діяльності виконавчого комітету, організовує його роботу.

– здійснює організацію діловодства, організовує та контролює розроблення інструктивних матеріалів з діловодства, вдосконалення форм і методів обробки документів, впровадження автоматизації в діловодстві.

– забезпечує своєчасну підготовку матеріалів на розгляд виконкому та участь членів виконкому в засіданнях. Контролює редагування, реєстрацію та випуск рішень виконавчого комітету, їх своєчасне, розсилання адресатам та виконання.

– забезпечує розроблення номенклатури справ, формування архіву. Здійснює зберігання у виконкомі міської ради організаційних документів, пов’язаних з роботою органів місцевого самоврядування, забезпечує доступ до них особам, яким це право надано у встановленому законом порядку.

– контролює своєчасність розгляду заяв та скарг громадян.

– координує діяльність громадських організацій міста.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.