Розділи порталу

oblrada

_mista_ukrein

Структурні підрозділи

Структурні підрозділи

Фінансовий відділ міської ради

Барсук Олена Іванівна начальник відділу 3-41-46
Крес Ірина Олександрівна головний спеціаліст 3-41-46
Головачова Світлана Миколаївна головний спеціаліст 3-41-46

 Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Кожема Оксана Миколаївна начальник відділу 2-16-56
Музиченко Вікторія Вікторівна провідний спеціаліст 2-16-56
Чалик Оксана Василівна спеціаліст 1 категорії 2-16-56
Біла Антоніна Петрівна спеціаліст 1 категорії 2-16-56

Відділ земельних ресурсів та комунального майна

Скиба Тетяна Віталіївна начальник відділу 2-13-79
Хоменко Олена Володимирівна провідний спеціаліст 2-13-79

Юридичний відділ 

Яковець Сергій Миколайович начальник відділу 3-44-81
Ващенко Іван Олександрович провідний спеціаліст 3-44-81

Відділ економіки, транспорту, інвестицій та туризму

Лагодна Діана Олегівна провідний спеціаліст 3-44-81

Загальний відділ

Лимаренко Ніна Петрівна провідний спеціаліст 2-12-42
Хижняк Наталія Олексіївна спеціаліст 1 категорії 2-13-79
Менська Тетяна Миколаївна спеціаліст 2-14-76

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Наумчик Ірина Володимирівна начальник відділу 2-16-74

Виконуючі обов’язки старост

Гончаренко Ірина Василівна виконуючий  обов’язки  старости на території сіл Бреч, Гуринівка, Лубенець, Нова Гуринівка, Озереди, Ховдіївка 2-67-48
Лисенко Олег Віталійович виконуючий  обов’язки  старости на території  сіл  Буда, Маховики, Петрова Слобода, Соснівка, Шишка 2-43-25
Козел Володимир Іванович виконуючий  обов’язки  старости на території  сіл Воловики, Забарівка, Кирилівка, Нова Буда 2-63-35
Суха Марія Романівна виконуючий  обов’язки  старости на території  сіл Андроники, Високе, Наумівка, Переділ, Спичувате, Турівка 2-44-68
Юденко Наталія Миколаївна виконуючий  обов’язки  старости на території сіл Богдалівка, Гутище, Довга Гребля, Заляддя, Олійники, Рейментарівка 2-53-16
Кравченко Олена Василівна виконуючий  обов’язки  старости до обрання  на перших  виборах  старости на території сіл Будище, Самотуги, Сядрине,Тельне 2-76-25
Кучеренко Леонід Анатолійович виконуючий  обов’язки  старости на території сіл Костючки, Кугуки, Самсонівка, Сахутівка, Тютюнниця 2-74-34
Пилипенко Раїса Григорівна виконуючий  обов’язки  старости на території села Хотіївка 2-66-61
Мапа міста
Мапа міста
Погода
GISMETEO: Погода по г.Корюковка
Корисні посилання

egovinfua_71x180