Розділи порталу

oblrada

_mista_ukrein

Структурні підрозділи

Структурні підрозділи

Фінансовий відділ міської ради
Барсук Олена Іванівна начальник відділу 3-41-46
Крес Ірина Олександрівна головний спеціаліст 3-41-46
Головачова Світлана Миколаївна головний спеціаліст 3-41-46
 Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Кожема Оксана Миколаївна начальник відділу 2-16-56
Музиченко Вікторія Вікторівна провідний спеціаліст 2-16-56
Чалик Оксана Василівна спеціаліст 1 категорії 2-16-56
Біла Антоніна Петрівна спеціаліст 1 категорії 2-16-56
Відділ земельних ресурсів та комунального майна
Скиба Тетяна Віталіївна начальник відділу 2-13-79
Хоменко Олена Володимирівна провідний спеціаліст 2-13-79
Долбіна Людмила Михайлівна провідний спеціаліст 2-13-79
Юридичний відділ 
Яковець Сергій Миколайович начальник відділу 3-44-81
Ващенко Іван Олександрович провідний спеціаліст 3-44-81
Бабич Вікторія Сергіївна провідний спеціаліст 3-44-81
Відділ економіки, транспорту, інвестицій та туризму
Кукуюк Оксана Леонідівна начальник відділу 3-41-46
Лагодна Діана Олегівна провідний спеціаліст 3-41-46
Загальний відділ
Кожушко Юлія Юріївна головний спеціаліст 3-44-81
Лимаренко Ніна Петрівна провідний спеціаліст 2-12-42
Хижняк Наталія Олексіївна спеціаліст 1 категорії 2-13-79
Менська Тетяна Миколаївна спеціаліст 2-14-76
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Наумчик Ірина Володимирівна начальник відділу 2-14-84
Кун Алла Іванівна завідувач сектору культури та культурно-масової роботи 2-14-49
Виконуючі обов’язки старост
Гончаренко Ірина Василівна

 

 

Хобел Ніна Володимирівна

виконуючий  обов’язки  старости на території сіл Бреч, Гуринівка, Лубенець, Нова Гуринівка, Озереди, Ховдіївка

 

діловод

2-67-48
Лисенко Олег Віталійович

 

 

Солодка Наталія Юріївна

виконуючий  обов’язки  старости на території  сіл  Буда, Маховики, Петрова Слобода, Соснівка, Шишка

 

діловод

2-43-25
Козел Володимир Іванович

 

 

Скоробогата Надія Юхимівна

виконуючий  обов’язки  старости на території  сіл Воловики, Забарівка, Кирилівка, Нова Буда

 

діловод

2-63-35
Суха Марія Романівна

 

 

Василець Ніна Вікторівна

виконуючий  обов’язки  старости на території  сіл Андроники, Високе, Наумівка, Переділ, Спичувате, Турівка

 

діловод

2-44-68
Юденко Наталія Миколаївна

 

 

Розстальна Ніна Петрівна

виконуючий  обов’язки  старости на території сіл Богдалівка, Гутище, Довга Гребля, Заляддя, Олійники, Рейментарівка

 

діловод

2-53-16
Кравченко Олена Василівна

 

 

 

Михліна Юлія Василівна

виконуючий  обов’язки  старости до обрання  на перших  виборах  старости на території сіл Будище, Самотуги, Сядрине,Тельне

 

діловод

2-76-25
Кучеренко Леонід Анатолійович

 

 

Пінченко Валентина Василівна

виконуючий  обов’язки  старости на території сіл Костючки, Кугуки, Самсонівка, Сахутівка, Тютюнниця

 

діловод

2-74-34
Пилипенко Раїса Григорівна

 

Бахир Тамара Михайлівна

виконуючий  обов’язки  старости на території села Хотіївка

 

діловод

2-66-61

 

Мапа міста
Мапа міста
Погода
GISMETEO: Погода по г.Корюковка
Корисні посилання

egovinfua_71x180