Розділи порталу







Погода

Виконуючі обов’язки старост

Положення про старосту села Корюківської міської ради

Рішення 12 сесії сьомого скликання Корюківської міської ради “Про утворення старостинських округів Корюківської міської ради”

№ з/п

Виконуючі обов’язки старост та діловоди

Адреса

1. Гончаренко Ірина Василівна
Хобел Ніна Володимирівна
виконуючий обов’язки старости Брецького старостинського округу (до складу входять села: Бреч, Гуринівка, Лубенець, Нова Гуринівка, Озереди, Ховдіївка)

 

 

 

діловод

15361, с.Бреч, вул.Шкільна,9
(04657)2-67-48brech-rada@ukr.net
2.

Лисенко Олег Віталійович

 

Солодка Наталія Юріївна

виконуючий обов’язки старости Будянського старостинського округу (до складу входять села: Буда, Маховики, Петрова Слобода, Соснівка, Шишка)

 

 

 

 

 

діловод

15341, с.Буда, вул.Войкова,7
(04657)2-43-25

buda-rada@ukr.net

3.

Єгунова Алла Іванівна

 

Рубан Тетяна Григорівна

виконуючий обов’язки старости на території сіл: Домашлин, Бешківка, Луковець

 

 

 

 

 

 

 

діловод

15362, с.Домашлин, вул.Молодіжна,22
(04657)2-72-38dom-rada@i.ua
4.

Козел Володимир Іванович

 

Скоробагата Надія Юхимівна

виконуючий обов’язки старости Забарівського старостинського округу (до складу входять села: Воловики, Забарівка, Кирилівка, Нова Буда)

 

 

 

 

 

діловод

15342, с.Забарівка, вул.Гагаріна,29
(04657)2-63-35zabarivka.starostat@gmail.com
5.

 Суха Марія Романівна

 

Василець Ніна Вікторівна

виконуючий обов’язки старости Наумівського старостинського округу (до складу входять села: Андроники, Високе, Наумівка, Переділ, Спичувате, Турівка)

 

 

 

 

діловод

15314, с.Наумівка, вул.Шевченка,91
(04657)2-44-68naumovk@i.ua
6.

Редін Антон Леонідович

 

Куценко Юлія Віталіївна

виконуючий обов’язки старости на території сіл: Олександрівка, Верхолісся, Піски

 

 

 

 

 

діловод

15352, с.Олександрівка, вул.Центральна,111
(04657)2-64-60oleksandrivska.s.r.15352@ukr.net
7.

Юденко Наталія Миколаївна

 

Розстальна Ніна Петрівна

виконуючий обов’язки старости Рейментарівського старостинського округу (до складу входять села:  Богдалівка, Гутище, Довга Гребля, Заляддя, Олійники, Рейментарівка)

 

 

 

діловод

15335, с.Рейментарівка, вул.Шевченка,6
(04657)2-53-16rementarovka@gmail.com
8.

Лісений Віктор Миколайович

 

Романенко Валентина Петрівна

виконуючий обов’язки старости на території сіл: Савинки, Бурківка

 

 

 

 

 

 

діловод

15360, с.Савинки, вул.Лесі Українки,2
(04657)2-66-42ssavinki@gmail.com
9.

Кравченко Олена Василівна

 

Михліна Юлія Василівна

виконуючий обов’язки старости Сядринського старостинського округу (до складу входять села:  Будище, Самотуги, Сядрине, Тельне)

 

 

 

 

 

діловод

15323, с.Сядрине, вул.Генерала Білого,54
(04657)2-76-25silrada-syadrine@ukr.net
10.

Кучеренко Леонід Анатолійович

 

Пінченко Валентина Василівна

виконуючий обов’язки старости Тютюнницького старостинського округу (до складу входять села:  Костючки, Кугуки, Самсонівка, Сахутівка, Тютюнниця)

 

 

 

 

 

діловод

15350, с.Тютюнниця, вул.Богдана Хмельницького,56
(04657)2-74-34tytyn.selsovet@ukr.net
11.

Пилипенко Раїса Григорівна

 

Бахир Тамара Михайлівна

виконуючий обов’язки старости Хотіївського старостинського округу (до складу входить село Хотіївка)

 

 

 

 

 

 

діловод

15360

с.Хотіївка, вул.Довженка,9
(04657)2-66-61

 

hot.okrug@gmail.com

 

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання












Портал об’єднаних громад України





Анонси

9 липня о 14.00 год відбудеться засідання 39-ї сесії міської ради сьомого скликання

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031