Розділи порталу

oblrada

Діяльність молодіжної ради

Молодіжна рада запрошує на заходи!

 

 

 

 


Результати опитування щодо виявлення проблем та потреб молоді міста


На центральному пляжі в Корюківці гостював Нептун

Свято Нептуна відбулось за ініціативи Молодіжної ради, що діє при міській раді. На місцевому пляжі активна молодь організувала театральну виставу, головним героєм якої був Нептун. Для найменших гостей свята працювали атракціони, а молодь приймала участь у конкурсах.
Вперше корюківчани мали змогу прокататись на ставу на моторному човні та водних атракціонах. Також у рамках заходу відбувся волейбольний турнір. Всі учасники змагань і конкурсів були винагороджені подарунками. А на завершення вечору молодь танцювала під запальну сучасну музику на пляжній вечірці.
Молодіжна рада висловлювала вдячність спонсорам та міському голові Ратану Ахмедову за сприяння у проведенні заходу та підтримку молодіжних ініціатив.


У Корюківці відбудеться свято Нептуна!

Корюківська молодіжна рада запрошує молодь міста на святкування Дня Нептуна та пляжну вечірку, що відбудеться 12 серпня на міському пляжі о 17.00 год.Святкова «VATRA» в Корюківці зібрала творчу молодь

28 липня, у переддень святкування 360-ї річниці Корюківки на міському ставу відбувся молодіжний вечір творчості «VATRA», започаткований Молодіжною радою. На вечорі звучали українські пісні та мелодії під гітару і саксофон.
Голова Молодіжної ради висловлює вдячність учасникам заходу.


Відвідини Мінмолоді та Верховної Ради

kyiv-mol-rada-8Здійснили довгоочікувану подорож до столиці, де мали інформативну зустріч в Міністерстві молоді та спорту із заступником міністра Яремою Олександром Йосиповичем і керівниками департаментів, цікаву екскурсію кулуарами Верховної Ради та дружню прогулянку вечірнім Хрещатиком. Змучені, але задоволенні від побаченого та почутого повернулися додому:)
Дякуємо народному депутату Анатолію Євлахову та його помічнику Ратану Ахмедову за всебічне сприяння в організації подорожі, Мирославі Спринчак за смачне частування та теплий прийом, Олександру Йосиповичу та його команді за приділений час, а всій активній корюківській молоді за бажання розвиватися та змінювати наше місто на краще!


Обговорення закону про молодь

20-21 жовтня у м.Києві відбулося фінальне обговорення Законопроекту “Про молодь”, яке було організоване Міністерством молоді та спорту України, за підтримки ЮНІСЕФ у співпраці з ІСАР “Єднання”. На запрошення МінМолоді Чернігівщину представляли заступник голови Менської міської ради Інна Скляр, голова Корюківської молодіжної ради Андрій Барабаш та голова Корюківської молодіжної організації “Альтернатива” Володимир Онищук.

В ході дводенної спільної напруженої роботи разом з іншими молодіжними лідерами України у гарячих дебатах, гострих дискусіях та конструктивних обговореннях вдалося напрацювати орієнтовне спільне бачення, щодо важливих норм нового закону: щодо діяльності волонтерської платформи, структури молодіжних рад, питань діяльності Національного Агенства, молодіжних консультативних рад та радників (гарантів) із питань участі молоді…

Охочі могли поставити питання автору законопроекту народному депутату Івану Крулько. Приємно, що Україна поступово змінюється, адже на зустрічі не одноразово звучала теза, що це вперше, коли до написання, коментування, доповнення… закону, що стосується молоді, активно залучалася сама молодь. Щиро сподіваємось, що напрацьовані зауваження та доповнення будуть закріпленні у тексті Закону для посилення ролі та активності молоді у житті нашої з вами країни!


Перше засідання молодіжної ради

1mol-rada-12-10-1612 жовтня відбулася установча зустріч Корюківської молодіжної міської ради, на якій 17 охочих долучитися до роботи ради написали офіційні заяви, секретар міської ради Світлана Олійник ознайомила з прийнятим депутатами міської ради положенням, на основі якого провели вибори керівних органів ради. Отже, спільним рішенням ради головою став Андрій Барабаш, заступником – Анастасія Пономаренко, а секретарем – Сергій Яковець.

Свою роботу молодіжна міська рада розпочне з опитування молоді. У такий спосіб планується виявити проблеми й потреби корюківської молоді. Після цього молодіжна міська рада шукатиме способи вирішення проблем.


Запрошуємо до створення молодіжної ради

znachok-molodizhna-radaМолодіжна організація “Альтернатива” та Корюківська міська рада запрошують представників молодіжних організацій, учнівських парламентів та активних молодих людей долучитись до створення МОЛОДІЖНОЇ РАДИ, як дорадчого органу при Корюківській міській раді. Це буде орган, для кращої комунікації молоді з владою у вирішенні проблем, які турбують молодь нашого міста. Тому, якщо ви прагнете реально впливати на розвиток свого міста і у вас є бажання розвиватися, ви енергійні і креативні, маєте цікаві ідеї і бажаєте втілювати їх в реальність – ставайте членами Молодіжної ради. Вірте в себе, не бійтеся висловлювати свої думки, пропозиції.

Щоб долучитися варто надіслати заявку на електронну адресу alternatyva2011@ukr.net, де зазначити прізвище, ім’я та по-батькові, контактний телефон, адресу проживання і бачення роботи в молодіжній раді. Заявки приймаються до 11 вересня 2016 року. За довідками звертайтесь за телефоном 097 774 58 15 (Володимир).

Мапа міста
Мапа міста
Погода
GISMETEO: Погода по г.Корюковка
Корисні посилання
портал ОТГ
Facebook
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч