Розділи порталу
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031Погода

Корюківкаліс

РАЙОННЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ  ПІДПРИЄМСТВО «КОРЮКІВКАЛІС»

СТАТУТ

Генеральний директор: Іллюченко олексій Павлович, тел. (04657) 2-16-60; 3-41-94

Юридична адреса:  15300, Україна, Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул. Дудка, 46.

E-mail:

Офіційний сайт: https://koryukovkales.business-guide.com.ua/

 

Основними видами діяльності підприємства є:

– визначення перспектив і пріоритетних напрямків розвитку лісового господарства та вдосконалення господарювання в умовах ринкових відносин.

– проведення заходів по відновленню лісів, підвищення їх продуктивності, створення насаджень з швидкоростучих і технічно цінних деревних порід, здійснення заходів  по заміні малоцінних низькопродуктивних насаджень на високопродуктивні, заліснення малопродуктивних  земель, які не використовуються в сільському господарстві, організація розвитку лісонасінневої справи та розсадницького господарства.

– використання земель лісового фонду, переданого підприємству в користування відповідно до їх цільового призначення, поліпшення стану і підвищення продуктивності лісів з проведенням для цієї мети рубок догляду за лісом і санітарних рубок згідно діючого законодавства.

– охорона лісів і захисних лісонасаджень від незаконних порубок, пошкоджень, самовільного сінокосіння, випасання худоби в заборонених місцях та інших лісопорушень, актування лісопорушень з притягненням винних в їх скоєнні до відповідальності згідно діючого законодавства.

– охорона лісів і захисних лісонасаджень від пожеж, здійснення протипожежних заходів, захист лісів від хвороб і шкідників.

– організація та облік побічних користувань у лісовому фонді.

– організація та розвиток лісового господарства, лісозаготівель, переробки деревини, виробництва товарів народного споживання, ведення підсобного сільського господарства, заготівля лісосировинних ресурсів, впровадження нових організаційних форм господарювання, забезпечення найбільш раціональної розробки і використання за призначенням деревини одержуваної від рубок головного і проміжного користування лісом.

– облік лісового фонду, реєстрація всіх змін у його складі, ведення державного лісового кадастру.

– забезпечення проведення лісовпорядкування.

– проведення матеріально-грошової оцінки лісосік на ділянках, відведених в рубку, ведення всіх видів рубок з додержанням діючих правил та постанов.

– визначення основних напрямків розвитку технічної бази, впровадження нової техніки і технологій. Забезпечення підприємства матеріально-технічними ресурсами, необхідними для виконання виробничих завдань.

– проведення роботи по добору досвідчених інженерно-технічних працівників, забезпечення виробництва постійними кваліфікованими кадрами, підвищення кваліфікації спеціалістів, підготовка та перепідготовка працівників.

– здійснення соціального захисту працівників, поліпшення їх життєвих, культурно-побутових та виробничих умов.

– забезпечення додержання трудового законодавства, зобов’язань по колективному договору, правил по техніці безпеки і охороні праці.

– проведення аналізу стану і причин виробничого травматизму, дорожньо-транспортних пригод, пожеж на виробничих об’єктах, захворювання працівників, розроблення профілактичних заходів та організація їх виконання.

– розвиток комерційної діяльності, в тому числі зовнішньо-економічної відповідно до напрямку своєї діяльності.

– забезпечення раціонального використання коштів, призначених на виробничі, будівельні, культурно-побутові потреби.

Мапа міста


Путівник Корюківщиною
Анонси
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України