Розділи порталу
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031Погода

Відродження

Комунальне підприємство
«Відродження»
Корюківської міської ради

СТАТУТ

Начальник: Шатайлов Валерій Іванович

Юридична адреса: 15352, Чернігівська обл., с.Олександрівка, вул. Центральна, 111.

E-mail: oleksandrivska.s.r.15352@ukr.net

Основними видами діяльності підприємства є:

– обслуговування, поточний та/або капітальний ремонт об’єктів сільськогосподарської діяльності.

– виконання комплексу робіт щодо утримання, відновлення та видалення зелених насаджень (у тому числі снігозахисних та протиерозійних) уздовж вулиць і доріг, в парках, скверах, на алеях, бульварах, в садах, інших об’єктах благоустрою загального користування, санітарно-захисних зонах.

– виконання робіт з обстеження якісного та кількісного стану зелених насаджень, які підлягають видаленню та підготовки документів щодо їх видалення.

– виконання будівельних, монтажних, столярних робіт, робіт з капітального та поточного ремонту об’єктів.

– виготовлення каркасних конструкцій і покрівель.

– вирощування посадкового матеріалу сільськогосподарської продукції.

– ручне та механізоване прибирання території населених пунктів Корюківської міської територіальної громади (в тому числі і від снігу).

– ремонт та сервісне обслуговування транспортних засобів.

– будівництво, розширення та реконструкція споруд, придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування, перероблення, знешкодження та складування побутових сільськогосподарських і промислових відходів виробництва, кубових залишків.

– залучення в установленому порядку підприємств та/або організацій, розміщених на території населених пунктів Корюківської міської територіальної громади, до участі в роботі з благоустрою населених пунктів і закріплених за ними територій.

– виконання робіт з підготовки населених пунктів Корюківської міської територіальної громади до проведення святкових та культурно-масових заходів.

– надання послуг замовникам з відлову бродячих тварин.

– організація місць відпочинку для населення.

– виконання робіт (надання послуг) з метою належного утримання об’єктів благоустрою комунальної власності, закріплених за підприємством.

– перевірка ДВК, будівництво, переобладнання печей, камінів, димоходів, перевірка димоходів та вентиляційних каналів з правом видачі актів – заключень на їх експлуатацію.

– виконання робіт та надання послуг, здійснення різних видів виробничої та комерційної діяльності з метою отримання прибутку.

– виконання робіт, пов’язаних з управлінням об’єктами комунального майна, закріпленими за підприємством в установленому порядку на праві повного господарського відання.

– надання автотранспортних послуг.

– оренда та надання у користування рухомого і нерухомого майна.

 

Мапа міста


Путівник Корюківщиною
Анонси
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України