Розділи порталу
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728Погода

Конкурси на заміщення вакантних посад

25.02.2021

Корюківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу виконавчого апарату Корюківської міської ради.

Загальні вимоги до претендентів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра у галузі знань «Право», без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою.

Документи претендентами подаються особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Бульварна, 6   м. Корюківка, Чернігівська область, 15300. Додаткова інформація за телефоном 2-12-42


01.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Білошицькослобідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Корюківської міської ради Чернігівської області

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Білошицькослобідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Корюківської міської ради Чернігівської області.

Адреса закладу освіти: 15320 с. Білошицька Слобода, вул. Шевченка, будинок 30, Корюківський район, Чернігівська  область, тел.(04657) 2-73-21  

У конкурсі можуть брати особи, які є громадянами України, мають вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 Особи, які беруть участь у конкурсі подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку,
  • довідка про відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копії документів про вищу освіту;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • мотиваційний лист складений у довільній формі.

Строк подання документів – з 01.02.2021 року до 20.02.2021 року

Документи приймаються за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6, Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради, e-mail: kor.osvita_otg@ukr.net

Перелік документів не є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати за телефоном (04657) 2-12-60 (контактна особа – Дзюба Олена Миколаївна)


14.01.2021

Корюківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Корюківської міської ради.

Загальні вимоги до претендентів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра у галузі знань «Управління та адміністрування», без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Документи претендентами подаються особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Бульварна, 6  м. Корюківка, Чернігівська область, 15300.

Додаткова інформація за телефоном 2-12-42

За результатами іспиту на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Корюківської міської ради визначено Бондаренко Аллу Іванівну.


14.01.2021

Корюківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату Корюківської міської ради.

Загальні вимоги до претендентів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, володіння іноземною мовою (англійською – обов’язково, німецькою – додаткова перевага), знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Документи претендентами подаються особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Бульварна, 6,  м. Корюківка, Чернігівська область, 15300.

Додаткова інформація за телефоном 2-12-42

За результатами іспиту на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату Корюківської міської ради визначено Рябця Романа Олександровича.


10.12.2020

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Корюківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад адміністратора сектору адміністративних послуг виконавчого апарату Корюківської міської ради – 2 посади.

Загальні вимоги до претендентів: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Документи претендентами подаються особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Бульварна, 6 м. Корюківка, Чернігівська область, 15300.

Додаткова інформація за телефоном 2-12-42

За результатами іспиту на заміщення вакантних посад адміністратора сектору адміністративних послуг виконавчого апарату Корюківської міської ради визначено Полуницьку Світлану Валентинівну та Заєць Жанну Володиирівну.


10.12.2020

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Корюківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу надання адміністративних послуг виконавчого апарату Корюківської міської ради.

Загальні вимоги до претендентів: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Документи претендентами подаються особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Бульварна, 6 м. Корюківка, Чернігівська область, 15300.

Додаткова інформація за телефоном 2-12-42

За результатами іспиту на заміщення вакантної посади начальника відділу надання адміністративних послуг виконавчого апарату Корюківської міської ради визначено Олійник Світлану Олександрівну.


12.12.2019

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Корюківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату Корюківської міської ради.

Загальні вимоги до претендентів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Документи претендентами подаються особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Бульварна, 6 м. Корюківка, Чернігівська область, 15300.

Додаткова інформація за телефоном: 2-12-42

За результатами іспиту на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату Корюківської міської ради визначено Демяненко Ірину Віталіївну.


07.03.2019

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Корюківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Корюківської міської ради – головного архітектора.

Загальні вимоги до претендентів: вища архітектурна освіта, стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років, вільне володіння державною мовою, знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Документи претендентами подаються особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул.Бульварна, 6 м.Корюківка, Чернігівська область, 15300.

Додаткова інформація за телефоном: 2-12-42

За результатами іспиту на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Корюківської міської ради – головного архітектора переможцем визначено Єрмоленко Яну Сергіївну.


13.12.2018

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Корюківської публічної бібліотеки

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Корюківської публічної бібліотеки Корюківської міської ради (місце знаходження закладу: м.Корюківка, Корюківський район, Чернігівська  область). 

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно доЗакону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

– проекти програм розвитку Корюківської публічної бібліотеки на один і п’ять років, у яких повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Документи приймаються за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6, Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради,

 e-mail: kor.osvita_otg@ukr.net у встановлений законодавством строк (упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу).

Довідки за телефоном: 2-12-60, 2- 11-90

Перелік документів не є вичерпним. Особа може надавати інші документи, які, на її думку, підтверджують професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

За результатами іспиту на заміщення вакантної посади директора Корюківської  публічної бібіліотеки Корюківської міської ради Чернігівської області переможцем визначено Доропій Світлану Іванівну.


08.11.2018

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Корюківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора юридичного відділу виконавчого апарату Корюківської міської ради.

Загальні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою, вища освіта за спеціальністю правознавство, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Документи претендентами подаються особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул.Бульварна, 6 м.Корюківка, Чернігівська область, 15300.

Додаткова інформація за телефоном: 2-12-42

За результатами іспиту на заміщення вакантної посади державного реєстратора юридичного відділу виконавчого апарату Корюківської міської ради переможцем визначено Кугук Альону Іванівну

Мапа міста


Путівник Корюківщиною
Анонси

АНОНС заходів з нагоди 78-х роковин Корюківської трагедії

2 березня

13.00 – мітинг біля Корюківського історичного музею

13.30 – відвідування історичного музею

14.10 – мітинг в урочищі “Гай”

Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України