Камишний Олександр

Камишний
Олександр Михайлович
(молодший сержант)

Народився 13 квітня 1982 року в м. Корюківка.

Після закінчення в 1999 році міської школи №1 отримував освіту в Ніжинському професійному училищі №11 за напрямом «слюсар-електрик з ремонту електроустаткування». Потім закінчив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «фінанси», здобувши кваліфікацію молодшого спеціаліста з фінансів та бакалавра з економіки та підприємництва.

Працював у Корюківці водієм та ремонтником побутових приладів в приватному підприємстві «Нековаль». Останнє місце роботи – акціонерне товариство «Слов’янські шпалери – КФТП», де був машиністом на шпалерно-друкувальній машині.

У 2001-2022 роках проходив строкову військову службу у лавах ЗСУ. З квітня 2014 по квітень 2015 року брав участь в АТО на території Луганської та Донецької областей.

За час військової служби був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, медалями «За оборону м.Дебальцеве», «За оборону Рідної Держави», «За сумлінну службу».

В перший день повномасштабної війни долучився до лав оборонців України.

Службу проходив у складі одного з підрозділів військової частини А7328 на посаді командира стрілецького відділення.

Загинув разом з рідним братом 2 жовтня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання біля смт Білогорівка, Сєвєродонецького району на Луганщині.

Олександр разом з братом Дмитром

Похований на центральному кладовищі в м.Корюківка 2 грудня 2023 року.

Вдома у Героя залишилася мати, дружина, двоє дітей та старший брат.

Вічна пам’ять Герою!

ukУкраїнська