Про роботу адмінкомісії

11 серпня відбулось чергове засідання адмінкомісії при виконкомі міської ради, в ході якого розглядались справи про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП).

Так, за результатами розгляду справ, двох правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 51 грн. та попередження за порушення вимог ч. 1 ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак), Продовжити читання “Про роботу адмінкомісії”

На черговій сесії, що відбулась 9 серпня під головуванням міського голови Ратана Ахмедова, депутатами міської ради було розглянуто 41 питання порядку денного.

Депутати схвалили звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року, внесли зміни до рішень минулих сесій стосовно бюджетних питань, надання адресної матеріальної допомоги та ін., затвердили Програму стимулювання створення, фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та впровадження енергозбереження в будинках  ОСББ на 2017-2019 роки; Програму розвитку, фінансової підтримки та поповнення  статутних фондів комунальних підприємств Корюківської міської ради на 2017-2019 роки; Продовжити читання “Затверджено програми та прийнято ряд рішень: відбулось засідання 8 сесії 7 скликання”

Молодіжна рада запрошує на свято Нептуна!

За ініціативи Молодіжної ради 12 серпня на міському пляжі відбудеться літня розважальна програма з конкурсами, театралізованою виставою, змаганнями з пляжного волейболу.

На вас також чекає катання по річці на моторному човні та пляжна вечірка.

Запрошуємо на свято позитиву та розваг!

Початок о 17.00 год.

Презентація виставки відбулась сьогодні в історичному музеї. На захід зібрались поціновувачі історії та культури рідного краю, місцеві майстрині-вишивальниці, художники, були присутні і працівники міської ради.

Молодший науковий співробітник музею Катерина Онищук ознайомила присутніх з експонатами виставки – святковим традиційним одягом та вишитими речами корюківчанок, які були поширені в нашому краї в кінці XIX – на початку XX століття.

Про поліську вишивку відомо чимало. Продовжити читання “У Корюківці відкрилась виставка традиційного святкового одягу корюківчанок початку XX століття”