Творчий вечір на літньому музичному майданчику

Цього разу майданчик у міському сквері зібрав місцевих майстрів слова та музики, які з радістю представили до уваги глядачів авторську поезію і пісні, присвячені, здебільшого, почуттям патріотизму і любові до рідного краю.

Під музичні композиції у виконанні місцевої співачки Олени Макухи присутні танцювали, а найактивнішим учасникам вечора вручили заохочувальні подарунки.

Продовжити читання “Творчий вечір на літньому музичному майданчику”

На центральному пляжі в Корюківці гостював Нептун

Свято Нептуна відбулось за ініціативи Молодіжної ради, що діє при міській раді. На місцевому пляжі активна молодь організувала театральну виставу, головним героєм якої був Нептун. Для найменших гостей свята працювали атракціони, а молодь приймала участь у конкурсах.

Вперше корюківчани мали змогу прокататись на ставу на моторному човні та водних атракціонах. Також у рамках заходу відбувся волейбольний турнір. Всі учасники змагань і конкурсів були винагороджені подарунками. Продовжити читання “На центральному пляжі в Корюківці гостював Нептун”

Корюківська ОТГ будує стратегічний план розвитку

Про планування стратегії розвитку громади йшла мова на зустрічі з представниками Центру розвитку місцевого самоврядування, яка відбулась 11 серпня в міській раді. Консультант з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Юрій Вдовенко розповів про основні напрямки планування стратегії, яка передбачає собою поетапний хід соціально-економічного розвитку територіальної громади протягом семи років. Продовжити читання “Корюківська ОТГ будує стратегічний план розвитку”