У місті стартує проект «Корюківка вишивана»

Ініційований Корюківським історичним музеєм спільно з Корюківською молодіжною організацією «АЛЬТЕРНАТИВА», проект  покликаний презентувати дивосвіт давнього корюківського вишиваного орнаменту та традиційного святкового одягу корюківчанок початку XX століття. У якості моделей до проекту залучається місцева молодь.

Результатом роботи стане видання презентаційного альбому, який познайомить читачів з колекцією української художньої вишивки початку ХХ ст. з фондів Корюківського музею. Продовжити читання “У місті стартує проект «Корюківка вишивана»”

Підтримаймо корюківчанок – учасниць конкурсу краси в Сновську

Знову День незалежності в м.Сновськ буде асоціюватись з красою українок – там вкотре відбудеться конкурс краси «Міс Полісся – 2017». Вже вдруге конкурс виходить за межі районного масштабу, до участі в ньому долучаються дівчата з інших районів.

Корюківщину минулого року достойно представили наші юні красуні, а одна з них – Юлія Максименко отримала титул «Перша віце-міс».

Цьогорічний конкурс стане можливістю заявити про себе ще для п’ятьох корюківчанок: Продовжити читання “Підтримаймо корюківчанок – учасниць конкурсу краси в Сновську”

Обґрунтування причин зміни тарифів ПАТ «Облтеплокомуненерго» (АТ «ОТКЕ»)

Необхідність перегляду та встановлення тарифів АТ «ОТКЕ» на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, обґрунтовуючи необхідність їх перегляду тим, що діючий тариф на послуги з централізованого опалення для населення складає 1350,01 грн/Гкал з ПДВ., на теплову енергію для населення – 1110,42 грн/Гкал (без ПДВ). По факту 2016 року (згідно даних Моніторингу Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА) рівень відшкодування затвердженим тарифом для населення фактичної вартості послуг для населення складає 92,1%. Продовжити читання “Обґрунтування причин зміни тарифів ПАТ «Облтеплокомуненерго» (АТ «ОТКЕ»)”

1.Мета проведення робіт: відбір виконавця земельних торгів з продажу права власності на земельну ділянку комунальної власності, який забезпечить виготовлення документації із землеустрою та експертної грошової оцінки земельної ділянки.

1. Дані про земельну ділянку:

Продовжити читання “Інформація Корюківської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконавців земельних торгів”

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Конкурс з  відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель, земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, які підлягають продажу відбудеться о: 10 год. 00 хв. «04» вересня 2017 року, за адресою: 15300, Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 (сесійний зал Корюківської міської ради).

Перелік земельних ділянок: Продовжити читання “Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”