23 та 24 серпня в Корюківці відбудуться святкові заходи до Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України!

Програма заходів:

23 серпня:

8:00 – об’їзд та покладання квітів до місць поховань громадян, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції;

8:55 – урочистий мітинг (біля пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО- борцям за незалежність України), у рамках якого буде проведено:

акцію «Я – Громадянин України» з урочистим врученням паспортів чотирнадцятирічним юнакам та дівчатам;

молебень за Україну від настоятеля Свято-Вознесенської церкви УПЦ КП отця Тарасія.

10:00 – патріотичний велопробіг «Єднаймося заради України» (від площі Героїв України до м.Мена);

21:00 – вечір українського кіно (на літньому майданчику)

24 серпня:

Розважальна програма для дітей (парк біля гімназії):

10:00 – 13:00 – розваги для дітей (атракціони, аніматори, майстер-класи, фейс-арт, конкурси, ігротека, солодка вата, морозиво)

Концертно-розважальна програма (площа Героїв України):

11:30 – формування святкової ходи (від Корюківського історичного музею).

12:00 – 12:20 – святкова хода;

12:20 – 13:00 – офіційна урочиста частина;

13:00 – 15:30 – виступи художніх колективів району;

18:00 – 19:00 – караоке українських пісень.

19:00 – 21:00 – вечірня концертно-розважальна програма;

21:00 – 24:00 – святкова дискотека

Спортивна програма:

11:00 – змагання з пляжного волейболу (міський пляж)

13:00 – змагання з армреслінгу («Гостинний двір»).

Гостинний двір (парк навпроти бібліотеки):

8.00 – торгівля сільгосппродукцією.

10:00 – робота закладів торгівлі, громадського харчування, гостинних яток, куренів (шашлики, козацький куліш, юшка, вареники, деруни, млинці, ковбасні вироби та інші страви української національної кухні), широкий асортимент промислових товарів (шкільний базар).

Заходи організовуються Корюківською райдержадміністрацією за сприяння народного депутата України Анатолія Євлахова та за підтримки партнерів: Корюківської районної ради, Корюківської міської ради, КММГО «Альтернатива».

Головний спонсор заходів: Благодійний комітет «Слов’янський».