Дистанційне обслуговування споживачів: запрацював сайт КП «Корюківкаводоканал»

Поки що в тестовому режимі працює офіційний сайт комунального підприємства «Корюківкаводоканал». На сайті вже міститься інформація про саме підприємство, нормативно-правову базу, якою воно керується в роботі. Продовжити читання “Дистанційне обслуговування споживачів: запрацював сайт КП «Корюківкаводоканал»”

До уваги громадян та депутатів міської ради!

12 вересня 2017 року відбудеться засідання позачергової дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії будуть винесені такі питання:

– Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Корюківської міської ради сьомого скликання від 12.01.2017 року «Про міський бюджет на 2017 рік».

– Про надання дозволу на тампонаж та списання з балансу комунального підприємства «Корюківкаводоканал» Корюківської міської ради артезіанської свердловини. Продовжити читання “До уваги громадян та депутатів міської ради!”